Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, akik már több ideje...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik már több ideje együtt vagytok a párotokkal! Ti hogy oldjátok meg a fizetést?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy akik már több ideje, komoly kapcsolatban vannak, akár együtt is élnek, ti hogy vagytok ezzel a fizetés dologgal? Néha a párotok fizet, máskor meg ti, vagy minden közös?

Ez érdekel, mivel nekem is egy több mint két éves kapcsolatom van, és még mindig sokszor rosszul érzem magam, amikor a párom fizet. Én is szoktam fizetni, de hogy vannak ilyen kínos helyzetek, hogy mindketten akarunk fizetni egy üzletben vagy akárhol... Gondolom aki benne van, az tudja mire gondolok.

És erre lennék kíváncsi, hogy ti ezt hogy csináljátok?

Köszönöm a válaszokat! :)



2019. júl. 6. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden megy a közös kasszába

Nyílvános helyen pedig szerintem nem gond, ha egy férfi fizet (még akkor sem, ha amivel teszi azt, az esetleg nem az ő keresete)

2019. júl. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként ìrom:

Kapcsolat elején még többször fizettem én, ez teljesen rendben van szerintem. Aztán mikor már összeköltöztünk el kezdtük vezetni egy excelben, hogy körülbelül ki mennyit költ, és pròbáltuk ùgy cserélhető, hogy kb fele-fele. Végül az lett, hogy lett egy közös kártyánk 3-4 év után. Arra minden hònap elején utalunk mindketten ugyan annyit és a közös bevásárlást, meg albérletet azzal fizetjük.

2019. júl. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nálam így mindig az fizetett akinél volt pénz, meg most úgy külön kassza inkább, de hát na, én még magam részéröl is vagy 4 fele szedem a pénzt :|
2019. júl. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kerekesi Zoltán válasza:
1# Minden közös, de nyilvános helyen a férfi fizessen a párja pénzéből? Ez marha megalázó a másikra nézve, aki kemény munkával megkereste a pénzt, a másik meg a törékeny férfiasságát védve elkölti azt. Ilyen hapi toxikus és kerülni kell.
2023. ápr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!