Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tulzasba vittem az egeszet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemvicces1 kérdése:

Tulzasba vittem az egeszet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

6 honapja ismerem a csajt, 4 hónapja kavarunk. az elso het utan leirtuk egymasnak hogy szeretlek, becezgetes stb. 2 honapra ra pedig taliztunk, elso talin csok stb...

ez megy mar miota, es mondtam neki hogy jarjunk, de csak 2 honap mulva akar, hiaba kerdem tole miert, nem mondd semmit. biztos hogy tényleg szeret, itt nem az a lenyeg.

tulzasba vittem a becezgetest, meg a cukiskodast a kavarashoz képest. hogy ereztessem vele hogy valojabann nincs koztunk semmi kulonosebb, csak szeretjuk egymast?

es ha azt szeretne ami volt, akkor jarnunk kell.

ha visszavonok a "cukiskodasbol" akkor egybol az lesz hogy en leszarom meg stb.

valakinek valami tippje hogy jobban akarjon jarni?



2019. júl. 6. 13:56
 1/4 A kérdező kommentje:

f16

l14

2019. júl. 6. 13:57
 2/4 anonim válasza:
Fura mire vár 2 hónapot. A korából adódoan olyan komoly dolog nem lehet hiszen 14 éves. Nincs férjnél hogy váljon 2 hónap alatt. 😂 Várj talán egy kicsit hagyd most őt aztan lehet magától fog keresni. Én ezt tenném!
2019. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Te nem tudod rávenni arra, hogy jöjjön össze veled. Ezt ö ahogy érzi. Személyszerint szerintem gyerekes nagyon a lány, én kerülöm is az ilyeneket.
2019. júl. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyd már békén. Ő egy gyerek,azt se tudja,mit akar
2019. júl. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!