Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Minden lány így áll ehhez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány így áll ehhez a dologhoz? Bővebben lent olvashatod!

Figyelt kérdés
Tényleg minden egoista nagyképűségtől eltekintve!! Egy 25 éves ( tudom ez már nem igazán számít tininek ) elég jó kiállású srácnak vagyok mondható.. Jó képű.. Igényes.. Jó szándékú gyerek vagyok akinek épp most van felújítás alatt a családi háza amit fullra magának csinál és dolgozik meg érte.. emelett amióta kijártam az iskolát vezető pozícióban dolgozom.. Szóval nem vagyok egy világtalan és céltan srác.. Igaz elég erős személyiségem van és inkább szeretem én irányítani a dolgokat de hajlandó vagyok kompromisszumokat kötni és engedni.. De valamiért már évek óta nemtudok egy normális hosszútávú kapcsolatot produkálni amiben boldognak érzem magam... Nagyon sok ilyen 1-2 hónapos kapcsolatom van és annyi.. Majd mindig jön az a válasz hogy te túl jóképű vagy és tuti hogy nem fogsz mellettem megmaradni és lefogsz cserélni.. el fogsz hagyni.. meg fogsz csalni stb stb és annyiban marad a dolog.. Majd van olyan is aki azért nem jönne velem össze mert hogy én ilyen " nőcsábász " lehetek biztos és tuti az első jobb csajnál dobnám ezért inkább meg sem próbáljuk... Pedig rohadtul nem ilyen vagyok és ezt nézik ki belőlem mert nem nézek ki igénytelenül és vittem valamire az életben.. Ezért jön össze sok lány jóval csúnyább palikkal?? Vagy miért van ez?? Lehet kicsit hülyén fogalmaztam meg.. Ha bármi nem világos kérdezz bele nyugodtan!
2019. júl. 7. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden lány áll így hozzá nyugi csak még kell találd azt aki elég magabiztos melléd
2019. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyi bennem is meglenne a félsz hogyha egy nálam sokkal jobban kinéző srácal jönnék össze. Sok múlik a bizalmon és a személyiségen.

16L

2019. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy eddig csak rossz lányokkal kezdtél? Én személy szerint örülnék, ha a párom sikeres lenne és büszke lennék rá. Meg nem minden lány tudja elviselni, ha a férfi domináns, mert ő akar irányítani a kapcsolatban. Szerintem próbálkozz, össze fog az jönni.

17/L

2019. júl. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Volt egy 4 éves kapcsolatom ahol engem " cseréltek " le majd jött volna vissza 3 hónap múlva.. De nem fogadtam vissza pedig nagyon szenvedtem érte... És azóta semmi kb.. Akkor 20 éves voltam amikor vége lett.. Azóta meg csak a " szenvedés ".. Annyira fura.
2019. júl. 7. 22:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem bíznak meg benned, nincs értelme az egész kapcsolatnak. Az helyes, hogy nem engedted vissza. Van egy barátom, akinél ugyanez volt a helyzet, csak ő visszaengedte. Két év huzavona lett a dologból.

Az meglehet, hogy nem a megfelelő lányok közt keresgéltél. Persze a személyiségedből is adódhat. A ház, pénz meg jó kinézet számomra például korántsem elég.

19/l

2019. júl. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!