Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tehetnék, hogy ne aggódjak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdfgh2.0 kérdése:

Mit tehetnék, hogy ne aggódjak annyit a barátom után? 19/L

Figyelt kérdés
Nem rég jöttem össze a barátommal, és annyira szeretem, csak olyan sokat gondolkozom azon mi lesz ha elveszítem,megun... ilyen gondolatokon rágódom tök sokat.

2019. júl. 7. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez van amikor nem alsz keszen egy kapcsolatra, csak osszejosz valakivel mert mindenki jar valakivel es milyen boldognak tűnnek kozben a haromnegyede csak kinlodik mert nem akar egyedul lenni.


Miiit tehetnel? Erned kell még. Nincs onbizalmad.

2019. júl. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy arról van szó, hogy nem állok készen egy kapcsolatra, mert tudom, hogy nekem csak ő kell és nagyon szeretem. Lehet inkább az önbizalomról van szó, de tényleg nem tudom. Ezért lenne jó valami tanács.
2019. júl. 7. 23:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán beszélj vele erről. Mi nem tudunk meggyőzni az ellenkezőjéről, ő igen. Ennyi.
2019. júl. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A ketto összefügg,ha nincs onbizalmad, akkor nem vagy keszen rá! Nem beszolni akarok, hogy eretlen vagy, hanem leirom tenyleg a problemat. Tippeket? Kozos programok, mindig talaljatok ki valamit vagy te vagy o vagy kozosen, de fontos hogy egyensulyban legyenek az otletek, ne tulzottan csak te eroltesd es ne is o, hanem mind ketten. Persze ha nek passzoltok ugy is kiderul es akkor hiaba vagy szerelmes
2019. júl. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De nem nézne emiatt tök hülyének? Ha ezt így elkezdeném neki mondani?
2019. júl. 7. 23:43
 6/7 A kérdező kommentje:
Sok mindent csinálunk együtt, általában ő talál ki programokat és jól el is vagyunk együtt, ezért nem értem miért gondolkozom ilyeneken... de akkor valószínű az önbizalommal a baj (?) :/
2019. júl. 7. 23:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmi sem tart örökké :) :/

Éld úgy az életed vele, mintha minden perc az utolsó lenne, éld úgy , hogy egymást boldoggá tegyétek.

Élvezd amíg tart.

Ez az élet rendje :)

2019. júl. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!