Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az miért van ha látok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van ha látok egy párt a csaj néz engem szemezünk aztán neg elkezdi a kandúrját puszilgatni meg ölelgetni?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor előfordult már
2019. júl. 8. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szereti a cicáját most mi ezzel a baj?

Egyébként meg hűséget fogadott, nem vakságot, megnéz téged de utána lehet nyomatékosítani szeretné, hogy van barátja számodra(meg esetleg önmaga számára is)

Gondolom te arra gondolsz, hogy annyira begerjednek rád, hogy azonnal le kell hűteniük magukat a csávójukkal :DD

ez is lehet, de valószínűleg csak egy helyes srác vagy(vagy annyira ronda, hogy azért bámulnak és utána hálát adnak az égnek, hogy nem ilyen barátjuk van) :)))

2019. júl. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért néz mert bámulod. A többivel akarja tudtodra adni hogy foglalt, kiabálni nem fog, hogy" nenézzémánemlátodhogyvanpasim"
2019. júl. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocs haver de konkretan annyi, hogy megneznek nem tetszel nekik de nekik az jon le hogy ok neked igen gondolom nagyon feltunoen bamulsz es ezert ki kell fejezniuk hogy foglaltak es hogy ne is probalkozz.


Ezt nem magamtol szultem meg egy lany ismerosom meselte hogy o igy szokta csinalni ha megbamuljak.

2019. júl. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok köszi de annyi hogy nem én kezdem őket bámulni tudom hogy nem illik ha ottca kandúr vele de ha márvő néz akkor én is felnérem értitek a helyzetet?
2019. júl. 8. 22:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
engem egyszer egy csaj nagyon bámult, de mar a pasia is nézte hogy mivan oszt küldtem egy ilyen könny leseprős kézjelet xd
2019. júl. 9. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
😁😁
2019. júl. 9. 05:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!