Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Működhet ez így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet ez így?

Figyelt kérdés

Sziasztok Pesten lakok és lenne egy barátom csak még nem döntöttem el hogy jó lenne e ez nekünk.

Ő eleve másfél évvel kisebb nálam és elég messze is lakik tőlem olyan 200km re, ami nem olyan jó mert anyukám nem engedne el hozzá de a barátom is csak fél napokra tudna feljönni. Ezért irogatva tudnánk fenntartani a kapcsolatot amíg nem jön szünet mikor tudnánk találkozni.

16L



2019. júl. 9. 08:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Gyere,én csak 60km vagyok tőled,és 25 évvel hosszabb.Őszintén,mit akarsz egy 14,5 éves gyerektől?????????
2019. júl. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha valóban szeretitek egymást, akkor működhet. De csak akkor. Ha bármelyikőtökben felmerül, hogy nem jó, kényelmetlen és ezért ne, akkor nem.
2019. júl. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én mondjuk adok neki egy esélyt mert látom hogy nagyon igyekszik. Maximum kiderülne nem megy ez, és legalább nem marad meg bennem az a:mi lett volna ha..

2019. júl. 9. 09:01
 4/16 anonim ***** válasza:
A Te korodban ennek szerintem nincs értelme, főleg nem egy kisfiúval.
2019. júl. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem müködik, a kisfiú nem tudná megoldani a távot. Még egy férfinak se lenne könnyü 200km hosszú távon, felejtös szerintem.
2019. júl. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megbeszéltük és megpróbáljuk!
2019. júl. 9. 10:04
 7/16 anonim ***** válasza:
Kérdezö végülis hibából tanulsz
2019. júl. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De legalább addig boldogok leszünk
2019. júl. 9. 10:29
 9/16 anonim ***** válasza:

Kisebb = alacsonyabb!

Boldogok?! XD

Nem fog működni. Nem elég, hogy a fiú igencsak gyerek, de te is az vagy. Bírom az ilyet, felteszel egy kérdést, de nem is foglalkozol a hasznos és reális válaszokkal, csak a te igazadat hajtogatod...

2019. júl. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
190 cm felett van :)
2019. júl. 9. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!