Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Működhet ez így?

Sziasztok Pesten lakok és lenne egy barátom csak még nem döntöttem el hogy jó lenne e ez nekünk.

Ő eleve másfél évvel kisebb nálam és elég messze is lakik tőlem olyan 200km re, ami nem olyan jó mert anyukám nem engedne el hozzá de a barátom is csak fél napokra tudna feljönni. Ezért irogatva tudnánk fenntartani a kapcsolatot amíg nem jön szünet mikor tudnánk találkozni.

16L

Keress kérdéseket hasonló témákban: távolság, tini, találkozás

júl. 9. 08:45  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Gyere,én csak 60km vagyok tőled,és 25 évvel hosszabb.Őszintén,mit akarsz egy 14,5 éves gyerektől?????????

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 34%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/16Időpont júl. 9. 08:56 Privát üzenet
Ha valóban szeretitek egymást, akkor működhet. De csak akkor. Ha bármelyikőtökben felmerül, hogy nem jó, kényelmetlen és ezért ne, akkor nem.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/16Időpont júl. 9. 08:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én mondjuk adok neki egy esélyt mert látom hogy nagyon igyekszik. Maximum kiderülne nem megy ez, és legalább nem marad meg bennem az a:mi lett volna ha..

# 3/16Időpont júl. 9. 09:01 Privát üzenet
A Te korodban ennek szerintem nincs értelme, főleg nem egy kisfiúval.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/16Időpont júl. 9. 09:31 Privát üzenet
Nem müködik, a kisfiú nem tudná megoldani a távot. Még egy férfinak se lenne könnyü 200km hosszú távon, felejtös szerintem.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/16Időpont júl. 9. 10:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Megbeszéltük és megpróbáljuk!

# 6/16Időpont júl. 9. 10:04 Privát üzenet
Kérdezö végülis hibából tanulsz

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/16Időpont júl. 9. 10:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De legalább addig boldogok leszünk

# 8/16Időpont júl. 9. 10:29 Privát üzenet

Kisebb = alacsonyabb!

Boldogok?! XD

Nem fog működni. Nem elég, hogy a fiú igencsak gyerek, de te is az vagy. Bírom az ilyet, felteszel egy kérdést, de nem is foglalkozol a hasznos és reális válaszokkal, csak a te igazadat hajtogatod...

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/16Időpont júl. 9. 11:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

190 cm felett van :)

# 10/16Időpont júl. 9. 11:43 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
18 éves fiú és 15 éves lány között működhet a kapcsolat?
Egy 20 éves lánnyal működhet egy párkapcsolat?
Szerintetek a távkapcsolat működhet?
Hogy működhet hosszútávon?
Távkapcsolat működhet? Rég nem volt senkim, és nem is nagyon érdekelt a távkapcsolat, de most már úgy érzem örülnék neki.
Szerintetek működhet ez a kapcsolat?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!