Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az egyik barátnőm össze akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik barátnőm össze akar hozni egy sráccal. Be is jövök neki, de egy elég furcsa válasz adott. Tippek? (többi lent)

Figyelt kérdés
A barátnőm összejött egy fiúval egy kiránduláson,és összejöttek.Itt volt az a fiú is,akinek én bejövök.Belelökte a barátnőmet a vízbe és bólolt neki,meg is akarta csókolni (nem voltam ott).Azt mondta hogy összejönne velem,de a következőket írta:De nem jönnék össze veled,mindig ott lenne a barátnőd a közelembe."Ezt most hogy értsem?A válaszokat előre is köszönöm:)

2019. júl. 9. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs ló, jó lesz a szamár is. Így már érthető?
2019. júl. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
A barátnőd jön be neki, de ha őt nem kaphatja meg, akkor te is elég leszel
2019. júl. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ne gyere össze vele. Nyilván a barátnőd kellene neki jobban. Így még szerintem nem lenne igazi a kapcsolat.
2019. júl. 10. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!