Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért rettegek attól, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A§Vi kérdése:

Miért rettegek attól, hogy terhes leszel?

Figyelt kérdés

Óvszerrel védekezünk. Fogalmam sincs hogy miért rettegek ennyire attól hogy terhes leszek. Konkrétan annyira hogy sokszor az együttlétet sem tudom élvezni mert ez így bekattan s akkor nekem annyi. Folyamatosan ezen stresszelek.

Fogamzásgátló tablettával nem szeretnék foglalkozni..

Tudom hogy pszichésen van a baj, kevés az esélye hogy terhes legyek de én simán vagyok olyan szerencsétlen hogy abba az 1%-ba( vagy akármennyibe) bele essek akik óvszerrel való védekezés mellett teherbe esnek.. Tippek? Vannak még akiknek hasonló félelmeik vannak?

18/L


2019. júl. 11. 22:27
 1/8 A kérdező kommentje:
*leszek
2019. júl. 11. 22:27
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Ez természetes hogy félsz, hiszen egy korai gyerek tönkretenné az életed
2019. júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Akár paranoid skizo is lehetsz.. ¯\_(ツ)_/¯
2019. júl. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
3. Kellő mennyiségű pszichológiai ismeret szerzése után, valamint Csernus doktor szabad nyelvezetű könyvei után egyet kell hogy értsek veled.
2019. júl. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy még felkészülve a szexre igazán. Velem is ez volt, 17 voltam amikor először lefeküdtem a barátommal, két hónapja jártunk akkor. Kb egy-másfél év kellett ahhoz, hogy ne féljek egyáltalán ettől, akkor úgy voltam vele, hogy ha teherbe is esnék, valahogy majd megoldanám, mert eléggé érett vagyok ahhoz, hogy megoldjam a helyzetet egyedül is. Akkor nőttem fel hozzá eléggé szerintem. Neked is valami ilyesmi lehet.
2019. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mintha a saját gondolataimat olvasnám. Én is ettől félek mindig pedig nem a 15 évesen szexelők csoportját gyarapítom. 18 elmúltam de még mindig ez van.

Fogalmam sincs mit lehet vele kezdeni.

2019. júl. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért rettegsz mert már terhes vagy és tombolnak benned a hormonok.
2019. júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha terhes leszel, ott az abortusz. direkt ezért lett kitalálva.
2021. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!