Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Duci lány-vékony fiú kombó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lány-vékony fiú kombó nagyon cink?

Figyelt kérdés
2019. júl. 13. 08:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Nekem mindegy.
2019. júl. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Én duci vagyok, bevallom inkább teltebb, a barátom pedig vékony. Szerintem nem nézünk ki együtt rosszul..

De ez miért kérdés egyáltalán? Nem is értem az embereket.

2019. júl. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Magasabb lány-Alacsonyabb fiú kombó cink?

Nem, who cares?

2019. júl. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Most az én valaszomat miért kellett lepontozni. Legalább aki lepontozza, az írja meg hogy miért!!!
2019. júl. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mit jelent a duci?

Mennyire magas vagy és hány kiló? így kb. be tudom lőni

2019. júl. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha ti szeretitek egymást, akkor szarjátok le
2019. júl. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mindegy, hogy kinek milyen az alakja meg hány kiló. Nem, ezek számítanak a kapcsolatban. Hanem a szeretett és a hűség!! Az meg nem a test alakból keletkezik...

Ne foglalkozz senki véleményével, legyetek boldogok, érezzétek jól magatokat együtt és szeressétek egymást! Ha ez meg van, akkor le lehet sz***ni mások rosszindulatú kritikáját/véleményét, mert csak féltékenyek.

Nyugodj meg, mert ez egyáltalán nem cink.

2019. júl. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Nehogy már vadidegenek véleménye fontosabb legyen, mint az érzéseitek...
2019. júl. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudod, egy idő után már pont leszarod hogy milyen lány-fiú kombó megy el előtted... Ez a cikizés a gyerek kategória. Nem tudom hány éves vagy, de egy idő után az osztálytársaid is kinövik. Ez kb olyan mint mikor 1-4-ben csúfolkodásnak számított, ha mondták, hogy szerelmes vagy XY-ba. 8. környékén meg már kezd normális lenni ha valaki szerelmes.
2019. júl. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi hülye álszent válaszolót! Az ha valaki duci/kövér nevezd bárhogyan is, minden életkorban, az élet minden területén ciki lesz! Munkában, az orvosnál is... Igen, még a dohányzó nagydarab orvos is azt fogja mondani hogy fogyjon le kérem! Megjelenni egy ilyennel az utcán? Még az is ki fog röhögni akinek még ilyen csaja sincs! Ilyen az élet, ti NULLA ÉLETTAPASZTALATÚAK!
2019. júl. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!