Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megéri még foglalkozni vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri még foglalkozni vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van, vagyis mostmár csak volt egy barátom, akivel 10hónapig voltunk együtt, aztán most szakítottam vele 1 hete, mert kb 3 hónapja elkezdett velem csúnyàn beszélni, mindenen idegbetegeskedett, nem értettünk egyet, kezdett beleszólni az öltözködésembe is. Besokalltam ,így azt mondtam neki, hogy próbáljuk meg egymás nélkül, beszélhetünk néha, hogy mi újság, lehetünk barátok, de a kapcsolat az nekünk nem ment... aztán így 1 hét alatt ma jutottam arra a pontra , hogy nagyon hiányzik és megpróbálhatnánk újra. Aztán mintha a sors sem akarná, hogy újra összejöjjünk, megtudtam, hogy a kapcsolatunk alatt egy másik lánynak irkált, hogy mit csinálna vele az ágyban magyarul... és nekem totálisan összetört a szívem és a lelkem, nagyon rosszul esik, hogy az őszinte szeretetemért ezt kaptam cserébe, viszont van neki egy nagyon jó oldala is, tudom, hogy ez már így nem sokat jelent, de egyszerűen azt érzem, hogy nekem vele kell lenni. Segítsetek. Volt mar valaki hasonló helyzetben?:(

18 évesek vagyunk


2019. júl. 14. 22:13
 1/2 anonim válasza:
100%
Figyelj! Azt írtad míg együtt volt veled, akkor más lánynak írogatott mit csinálna vele. Szerintem ezt hagy. Jobbat érdemelsz. Ne fuss olyam után aki nem tesz érted, és még ráadásként tiszteletlen is volt. Hidd el ha össze jössz vele nem lesz ez másképp. Nem fog változni. A legjobb barátnőm is ilyen helyzetben volt csak ott a csávó futott, meg térdelt elötte, hogy megváltozik. Dehogy változott. És most mondom ez sem fog. Keress valaki olyat, aki megérdemel. Őt pedig felejtsd el. Majd hidd el talál az is olyat amilyen neki való. Aztán amikor benől a feje lágya rájön mit veszített, normális kapcsolatot keres de nem talál mert tudni fogják a többiek hogy így viselkedett. Hidd el a többi lány rögtön levágja az ilyet. Aki komoly kapcsolatot keres nem őt foglya kinézni magának. Vegyél egy nagy levegőt, nézz mrg egy nagyon jó filmet vagy olvass valami szupert és felejtsd el. Keress valaki olyat aki megbecsül és tisztel. Ne add olyannak a teljes szíved aki nem értékeli. :)
2019. júl. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2019. júl. 14. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!