Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Soha nem fogok találni senkit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem fogok találni senkit se, aki elfogad és szeret? 21/l

Figyelt kérdés
Igen tudom, nagyon sablonos kérdés, de leírom a történetem, hogy tudjátok miért érzek így. Egy párkapcsolatom volt eddig. A történethez hozzá kell tenni, hogy születésem óta kerekesszékes vagyok. Járni egyáltalán nem tudok és a hétköznapjaimban segítségre is szorulok. Az első párkapcsolatom 16 éves koromban volt, egy szintén mozgássérült sráccal, vele majdnem egy évig voltam együtt, azonban nem működött, mert nem tudtuk egymást megfelelően segíteni.A szakításunk után elkezdtem ismerkedni társkeresőkön,először nem raktam ki olyan képet, amin látszik a székem, ekkor szép számmal rám is írtak, azonban ha felfedtem, hogy mozgássérült vagyok előbb utóbb eltűntek. Később kiraktam egy képet, amiben a székben ülök, így már alig írtak rám. Volt két randim, az egyik srác a tali után megmondta, hogy csak teher lennék a számára, noha jól érezte magát. A másik fiú hitegetett egy hónapig kb, majd bejelentette ő is, hogy nem gondolta volna, de nem megy neki velem. Emellett rengeteg elutasítást kaptam már. Megismertem egy fiút az egyetemen, majd bevallottam neki az érzéseimet, mire ő nem szó szerint, de közölte, hogy a székem kizáró ok nála, de nagyon szeret mint barát.Mozgássérült társkeresőn is ismerkedek de ott se járok sikerrel. Már több mint négy éve vagyok egyedül és azóta semmi nem is volt. Kezdek kétségbe esni őszintén szólva. Tudom, hogy ez ezzel jár, de én is megérdemlem a szeretetet és próbálnék ugyanannyit adni egy fiúnak mint egy ép lány. Mit javasoltok? mit tegyek még?

2019. júl. 15. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
45%

Nyugi, a robotikának köszönhetően hamarosan te is lábra fogsz pattanni


[link]


Tanulj gépész/villamos/mechatronikai mérnöknek, és akár magadnak is megépítheted

2019. júl. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Neked olyat kéne találnod, aki őszintén segít másokon és ezt visszafelé nem várja el. Nehéz, tudom, mert manapság ha kiderül, hogy van valami, még a tökéletes kapcsolatból is inkább kilép a másik fél. Köleli ismerősi körömben olyan volt, hogy kiderült az illetőről, hogy gyógyíthatatlan beteg, pár éve van hátra és addig is ápolásra szorul. A párja azonnal otthagyta ahelyett, hogy az utolsó pillanatig mellette lett volna. Manapság a legtöbb kapcsolat ilyen... Pedig ha megismernének megtudnák, hogy mennyire tudsz szeretni. Igaz barátként, de megismertem egy mentális beteget. Mindenki próbált lebeszélni róla, elmondták mindennek, de ennek ellenére én találkoztam vele. Soha nem éreztem magam olyan jól mint vele. Lehet, hogy van amiben más, oda kell figyelni rá, de attól még ugyan olyan ember. Te is az vagy és én is így tekintenék rád, ha ismernélek. Ne aggódj, vannak még elfogadó emberek, csak meg kell őket találni. De ne eröltesd, mert annak sose lesz jó vége. Majd a legváratlanabb pillanatban fog felbukkanni.
2019. júl. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!