Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van ez mióta van barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez mióta van barátnőm?

Figyelt kérdés
5 hónapja hogy van barátnőm és nagyon szeretem... VISZONT mióta együtt vagyunk utánna egy két hónapra rá kezdődtek azok a "tünetek" hogy mikor akár egyedül vagy vele vagy akár mással megyek az utcán bárhol,mindig meglátok egy lányt aki iszonyat mód megtetszik és van hogy rájuk gondolok egy pár PERCIG (ez a későbbiekbeneg fontos lesz hogy percig) és utánna utánna meg csak így elúszik..... Viszont egyik nap voltam bevásárolni és szintén megláttam egy lányt aki nagyon szép volt és perceken keresztül csak néztük egymást (nem volt ott a barátnőm mellettem) aztán mennem kellett mert vártak oda kinn és azóta ő jár a fejemben nem tudom elfelejteni egyszerűen.... És légyszi valaki segítsen ezt megoldani hogy ezen hogy tudnék javítani vagy miért van ez egyáltalán?

#párkapcsolat #segítsetek megoldani légyszi
2019. júl. 16. 22:49
 1/2 Mihago ***** válasza:
100%
Ezt úgy hívják, hogy normális férfiműködés, és akinek ezzel baja van, az vagy éretlen, vagy hülye. Normális nő nem csinál belőle ügyet, ha a pasija megnéz más nőket, mert az lenne a baj, ha nem nézne. Az az ő dolga és felelőssége, hogy úgy kösse magához hogy eszébe se jusson utána is menni annak a másik nőnek.
2019. júl. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SIDLER22 ***** válasza:
100%

A élet úgy tud fennmaradni ha a lehető legjobb genetikai kombinációt találja meg, hogy az alany ne legyen beteg és ne legyen semmi baja párzásig.

Ez annyit jelent, hogy a természet sajnos azzal az ösztönnel áldott meg minket, hgy minél több lánnyal akarjunk dugni. Persze vannak kivételek, de alapjáratban ez jellemző az emberi társadalomra.

Ez sajnos ilyen.

2019. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!