Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csak én reagálok túl vagy ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én reagálok túl vagy ez tényleg “szemetseg”?

Figyelt kérdés

Tudni kell a baratnomrol, hogy érdekesen jöttünk össze. 3 hétig szinte minden nap egy baráti társaságban voltunk aztán végül osszejottunk. Ma is úgy volt, hogy kimegyünk együtt.


Erre kitalált valami random indokot, hogy sok mindent kell csinálnia, és ha ki is megy csak pár percre köszönni. Snapchat térképet is kikapcsolta, nehogy meglássam. Pár órával rá küldi a barátnője a képet, hogy esznek pár fiúval együtt.


Most én ertem, hogy nem kell egymás nyakán lognunk egész nap, de nem szeretem ha átvernek, és kitalálnak valami random f****sagot.


Szerintetek?



2019. júl. 17. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Háát... sok jót nem fűznék hozzá. A te barátnőd, te ismered, de szerintem ha valaki egy ilyenről titkolózik, annak más rejtegetnivalója is van. :/
2019. júl. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem adj neki eselyt hátha valtoznak a dolgok, bar en szemely szerint dobnám... ha már most ilyenek csinál kitudja kesöbb mit fog csinálni? Szerintem nemhinyzik az neked hogy csalódj, mert a szerelem nagyon fajdalmas tudd.lenni, es ha már egy ilyennel elveszik a bizalom.. hat hogy is mondjam... föleg hogy igy az elején van a kapcsolatotok szerintem azon lenne az ember h lassa a masika remegő pillangozó gyomorral..:) szóval en helyedbe megmondanam neki hogy tripli;)
2019. júl. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Holnap majd szemtől szemben rakerdezek. (Már ha kijönXD)

Faj beismerni de tényleg furcsa ez a titkolózás.

2019. júl. 17. 21:42
 4/4 anonim ***** válasza:
41%
Hát a jányok már csak ilyenek. Mint a vitorla. Amerről fú a szél, arra tartják a seggüket.
2019. júl. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!