Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van barátom, nem igazán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, nem igazán kedvelem a szüleit. Egyfolytába tönkretesz idegileg, és most megint újabb csapás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom és én még sajnos semmilyen körülmények között nem tudunk összeköltözni. Nincs rá elegendő pénz, stb... Nem is ez a lényeg. Rengetegszer próbáltam már megbarátkozni vele, de nem megy. Alkesz, és csak rosszat akar nekünk, meg a fiának főképp. Pl mikor két évesek lettünk nem találkozhattunk, mert a páromtól megtudták a család többi tagja, hogy megint piálni van. Mondjuk ez azért viselt meg mert nagyon lelki beteg voltam. Nos, most pedig, összevesztek a szülők, de ugye van másik pali, szóval oda akar költözni... Én nagyon nem akarom hogy elmenjen, a párom se akar elköltözni egy idegenhez, és jobban szereti az apját is. Meg amúgy is, ott nőtt fel, ott akar maradni. Teljesen össze van most omolva, mit lehetne csinálni? Most nem lakunk egymástól messze, 15p. Viszont akkor már igenis messze lesz kitudja mikor látjuk egymást... Sajnos összeköltözni nem tudunk még..

Nem tudom hogy ez mást is ennyire megviselne vagy nem, én gyógyultam a depressziómból, olyan érdekes volt, hogy most több napig boldog voltam, nem sírtam át az éjszakákat,most viszont 3.napja csak vagyok, és csak sírok, tegnap estémet is végigbőgtem, újra beköszöntött a depresszió, annyira megvisel ez az egész. Van a depressziómról papírom, mielőtt letámadnátok, ezt a párom családja is tudja.

Bele kéne törődni a változásba vagy valahogy mégis összehozni újra a családot vagy csak.. Nem tudom, valamit, hogy ne kelljen költöznie... 😫



2019. júl. 18. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Most a barátod anyjáról van szó? Mert azt nem írtad..

Ha jól értem, akkor nem elsődlegesen a pénz az oka annak, hogy nem tudtok összeköltözni, hanem az, hogy kiskorúak vagytok. Vagyis gondolom, hogy azok vagytok, különben a barátod felnőtt férfiként csak eldönthetné hogy marad az apjánál. Aminek amúgy nem értem mi az akadálya. Időben, távolságban mit jelent a “messze”?

2019. júl. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány èvesek vagytok? Tanultok, dolgoztok?
2019. júl. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. júl. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, tényleg nem írtam le részletesen, és nem olvastam át utána... Igen, a barátom anyujáról van szó, én már betöltöttem a 18-at, ő még nem, de novemberbe fogja. Szóval, akkor már tudna költözni, viszont a pénz se teszi ezt valami lehetőssé. Úgy tudom, hogyha válnak, akkor valakihez kerülnie kell még, nem? Hisz nem 18... És vlszen az anyjához kerülne. November még olyan messze van. 😔 Egyébként, nem a világ végére menne, szóval tudnánk azért találkozni, távolsági busz is simán odavisz, csak az megint sok költség, és mennyivel egyszerűbb amíg itt van a közelbe. Novemberig már kibírhatnák, aztán az lesz amit akar. 😔
2019. júl. 18. 21:18
 5/6 A kérdező kommentje:

Mindketten tanulunk még, és én dolgozok is, viszont a szüleimmel élek még. Nála nem nagy probléma a pénz, de azért milyen bunkó lenne már az ő pénzéből költözni... Mindenképp osztani szeretném, és ezért várok vele.

Egyébként 3,5 éve tart a kapcsolat, és nagyon szeretjük egymást, az h ilyen hamar összeköltözünk aztán szakítunk, stb, nem igazán van veszélyben:)

2019. júl. 18. 21:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenféle gonoszkodás nélkül mondom, hogy ne is költözzetek még össze egy jó darabig, pénz ide vagy oda. Nem valami érett a gondolkodásmódod, és ne vedd bántásnak, jó szándékból mondom.


Egy válás nem zajlik le 4-5 hónap alatt. Mivel a barátod 17 éves, amúgyis figyelembe venné a bíróság, hogy ő kinél akar lenni. Mondja meg az apjának hogy nem akar az anyjával menni és kész. Erővel nem kényszerítheti senki.

2019. júl. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!