Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítottam a barátommal....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal. Mással talalkozni?

Figyelt kérdés

Egy hete szakítottam a barátommal. Majdnem 2 évig voltunk együtt még most is szeretem, úgyérzem ez soha nem fog elmúlni iránta, de már nem úgy érzek mint elején.

Nem váltunk el haragban, mindent köszönök neki első barátom volt, életem legjobb 2 évét adta. Támogatom tovabbra is őt mindenben, vagyis szeretném, mert elég bizonytalan a jövőjével kapcsolatban és egyfajta felelősség érzetem van iránta.

A probléma, hogy még kb egy éve instagrammon bekövetett egy scrac akit úgy névről ismertem és az instastoryaimra szinte mindig reagalt valamit, én soha nem írtam vissza neki mivel baratom volt. De aztan valahogy vegül visszaregaltam valamit nem is olyan regen es beszelgettünk egy kicsit, szimpatikus volt nagyon. De semmi komolyab dolgot nem tulajdonítottak neki.

És most hogy egy hete szakítottam barátommal, valószinűleg megtudhatta és elhívott moziba. Őszintén szólva nagyon szívesen elmennék vele, de egy rossz érzés fog el ha belegondolok higy még csak most szakítottam baratommal egy hete és ha megtudná mit gondolna rólam.

Valami valami tanács? Előte is köszönöm.


2019. júl. 18. 21:43
 1/5 Gyure444 válasza:
46%
Hàt szerintem ez nagyon gyors,nekem az esik le eböl amit le irtàl hogy nem szàmt màr nekd,és az a 2 év semmi nem volt
2019. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Mért ne mennél el? Nem kell magányossági fogadalmat tenni szakítás után! Kár lenne elszalasztani egy adódó alkalmat! Ki mit gondolna rólad? És mért aszerint ítélsz meg egy cselekedetet, hogy mások mit gondolnak?
2019. júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Mindegy hogy mit gondol, a lényeg az hogy neked mi a jó
2019. júl. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mr Jani Bä válasza:
100%

Azt ajánlom hogy menj el a sráccal mozizni

Szerintem gázabb az ha "visszafogad" az exed vagy visszamész hozzá

2019. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el vele, nem törvényszerű hogy ha valakivel szakítasz, akkor utána fél évig rá sem nézhetsz más fiúkra. Menj el vele, beszélgessetek, aztán majd kialakulnak a továbbiak. De utalhatsz rá hogy most szakítottál a barátoddal és egyelőre semmi komolyat nem akarsz.
2019. júl. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!