Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mi lehet a baja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel elkezdtünk beszélgetni, találkozgatni. Jól el voltunk egymással, facen is órákat beszéltünk mindig mondta h írjak neki.

Kb 1-2 napja teljesen más,nem az a beszédes mint aki volt.

Ha kérdezek valamit, vagy próbálnék beszélgetni 1-2 szóval le tudja.

Kérdeztem is tőle ugyanezt és azt mondja ő nem vette észre hogy változott volna...


Arra gondolok hogy már nem érdeklem viszont akkor miért úgy köszön hogy majd irj.Csak ilyen beszélgetésekhez a f @sznak van kedve.

Igazán azért bánt az egész mert teljesen bele szerettem.


Jó ötlet hogy nem írok neki és várom h ő keressen?



2019. júl. 19. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne írkálj ennyit,keresd telefonon. Vagy találkozzatok.

1-2 nap az semmi.

Lehet triviális oka, pl. rossz hangulat,vagy megjött neki.

Vagy valami rád nem tartozó gondja van.

Legrosszabb esetben talált egy másik pasit.

2019. júl. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem szerettél bele. Most úgy érzed, de sz#rd le egy időre, es meglátod nem fog hiányozni a társasága. Ha mindig te írsz akkor egyszerű a megoldás: most ne írj. Hidd el, ha tényleg semmi baja nincs akkor fog írni ő. De ha nem érdekled, akkor egyszerűen nem ír, és probléma megoldva. DE NE ÍRJ!!! Ne alázkodj meg azzal hogy mindig te keresed a társaságát és te kezdeményezel...
2019. júl. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hónap elején mensizik szóval nem az....És minden gondját elmondja

ezért nem értem hogy mi lett vele. De ha tényleg semmi baja akkor miért ilyen.

Tegnap kérdeztem h na mivan be pasiztál és azt mondta dehogyis.

És igenis beleszerettem és nehéz megállnom, hogy ne keressem.

Van hogy egész nap ő jár a fejembe.

2019. júl. 19. 18:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy talált valakit, vagy lelomboztad (állandóan kerested, haverként viselkedtél vele, nem indítottad be a fantáziáját, stb.). Például ebből a "na mivan, bepasiztál?" szövegből is az érződik, hogy haverként viselkedsz vele.


Az is lehet, hogy volt egy időszaka amikor úgy érezte kell társaság, lehet ez elmúlt és így már felesleges vagy. Azért írja hogy keresd, mert növeli az önbizalmát és jó eső érzés neki, hogy futsz utána. Úgy beszél veled mint egy rakás sz*rral (egy szavas válaszok), ennek ellenére tovább rohangálsz utána. Látja hogy ennyi is elég hogy fenntartsa a "kapcsolatotokat", szóval nem fog több energiát beleölni.


Szerintem ennek már annyi, de annyit tudsz tenni, hogy visszább lépsz, foglalkozol a saját dolgaiddal és nem priorításként kezeled. Folytasd a találkozásokat és inkább a saját elfoglaltságaidra fókuszálj, ne egy hülye játék részeként, mert majd így talán megváltozik, hanem tényleg, valóságosan.


A másik hogy elfogadod hogy mikor voltál nem érdekelted és továbblépsz, megszakítasz vele minden kapcsolatot, hogy még keresni se tudjon.

2019. júl. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de a menstruációs fájdalmak nem befolyásolják a lány érzéseit :D Egyébként kérdezd meg tőle, hogy miért van ez és válaszoljon őszintén. Ha megint két szóval letudja akkor hagyd, hátha keres majd. 17L
2019. júl. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mekkora tramplinak kell ahhoz lenni egy lánynak, hogy elmondja a randi partnerének(?), hogy mikor menstruál?
2019. júl. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!