Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan mondjam meg a barátomna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátomnak, hogy szeretném ha lefogyna? Eléggé el van hízva

Figyelt kérdés

(16 évesek vagyunk)

A barátom 185 cm, és hozzá 130 kiló. Már együtt vagyunk 3 hónapja, és bármikor ha kérdezi, vagy szoba kerül, azt mondom neki, hogy nekem tetszik a teste, miközben nagyon nem... Az arca nagyon helyes, és nem is arról van szó, hogy nem vonzódom hozzá, de konkrétan nagyobbak a mellei mint nekem. A lába nagyon fájós, így sportolni sem igen tud. Ráadásul nagyon sértődékeny, nem merem neki megmondani, plusz nem tudom, hogy elvárhatom- e tőle hogy miattam lefogyjon. (Mondjuk az egészsége érdekében is fontos lenne)

Én 170 cm vagyok, és 60 kiló, szóval ő több, mint kétszer annyi nálam.



2019. júl. 20. 17:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Van TLC tv csatornátok?


Élet 250Kg felett c. műsor. Elég megnézni egy-egy epizódot, hogy hogyan fog kinézni 10 év múlva. Előbb azt tárja fel, miért hízott el, sokszor lelki okai vannak, valami történhetett akár a gyerekkorában, ami miatt az ételben találta meg a boldogságot hozó örömöt. (örömhormonokat)


Sokan a műsorból már nem élnek, 40 éves emberek voltak...


Ezen gondolkodjon el.


Menjen el gyúrni, azzal nem csak izmosodni fog, de le is fogja adni a zsírt, bivaly erős lesz. Most még elegendő növekedési hormonja van, hogy nagyon gyorsan fejlődjön, persze ehhez edző is kell, meg segítség az elején.


Vidd le edzeni, vagy csináld fordítva, hogy vigyen ő le edzeni téged, mond, hogy szeretnéd ha "vigyázna rád" az edzőteremben, és lenne edzőtársad. Ki más lehetne ebben partner, mint ő.


Ha így sem megy le, ez volt az utolsó esélye, hogy egyen vele valaki...

2019. júl. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
*hogy LEGYEN vele valaki. Elírtam :D
2019. júl. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Nem egy településen lakunk, így elég nehézkes lenne együtt edzeni, nem ezzel töltjük a közös időt amikor találkozunk. Először csak valahogy meg kéne neki mondanom, csak nem tudom hogy hogyan, hiszen ő azt gondolja, hogy szerintem nincs elhizva és tetszik nekem, most meg pont az ellenkezőjét állítanám
2019. júl. 20. 17:13
 4/19 Angel369 ***** válasza:
100%
Az én barátommal is pont így volt,bár azóta már szakítottunk.Én sem voltam tökéletes,és így el kellett fogadjam, hogy ő sem az,de igazából olyan utalásokat adtam,hogy na most én fenékre edzek ő,pedig a fogyásra gyúr.És akkor kinélláthatóbb előbb a változás.+azért ő is látja,hogy le kéne fogynia.Neki is nagyobb volt a melle😂😢 szóval ha mondjuk együtt kajáltok akkor azért néha ismertesd vele a határokat,ha meg megsértődik,tudod mi lesz később+ha nem tudod elfogadni,akkor meg végképp nem lesz jó.Sok sikert!
2019. júl. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
A fogadd el a másikat, és mindenki úgy tökéletes ahogy van, nem erre vonatkozik. Ha le tud fogyni, muszáj lefogyjon mert ez egészségtelen és a teste nem fogja bírni. Az első már ajánlotta a TLC csatornát, valóban van egy ilyen műsor. Az ilyen : "ha szeretsz, elfogadsz" dumák csak akkor mennek és hitelesek ha pl. görbe valaki orra, kancsi a szeme, lényegében olyan dolgok amelyek ellen nem kell tenni semmit, mert nem a te hibád, vagy esetlegesen nincs amiért. De ha le tud az ember fogyni, fogyjon.
2019. júl. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd rossz néven, de amikor összejöttél veke, akkor is látnod kellett, hogy túlsúlyos és, hogy ez neked nem jön be. Elég fura volna, ha most elkezdenéd a kedved szerint formálni, hogy megfeleljen számodra. Gondold át szerintem, hogy érdemes-e vele maradnod, hisz előbb-utóbb szexre is sor kerül gondolom, az meg kifejezetten nem lesz guszta amit akkor fogsz látni vagy átélni.
2019. júl. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék vele emiatt szakítani, ezért is kéne neki megmondanom. Még úgyis várni akarok a szexelessel
2019. júl. 20. 17:55
 8/19 anonim ***** válasza:
59%
Ha viszont közlöd vele, akkor jo eséllyel megsérted és nagyon vacakul fogja magát érezni. Lehet ő fog veled szakítani..
2019. júl. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De akkor mit kéne csinalnom? Nagyon szeretem
2019. júl. 20. 18:03
 10/19 anonim ***** válasza:
58%
Magamból kiindulva, én akkor jövök össze valakivel ha külsőre és belsőre is tetszik. Volt olyan eset amikor egy varázslatos személyiségű lányt ismertem meg, ő többet is akart volna és én is erősen agyaltam, hogy mit kéne tennem. Végül helyesen döntöttem elés nem jöttem össze vele, mivel számomra nem volt vonzó a külseje, a túlsúlya. Nem tudtam volna elfogadni
2019. júl. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!