Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem tudok szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerelmes lenni? Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Már lassan 1 éve kapcsolatban vagyok a barátommal, de nem érzek iránta szerelmet, és soha nem is éreztem, egyszerűen csak kötődöm hozzá, de nem tudom pontosan miért. Ha elmegy nem hiányzik, ha nem ír, akkor sem hiányolom, egyszerűen néha jobb ha nem kell vele kontaktba kerülnöm, mert akkor vagyok nyugodt, akkor nem zavar senki.

Nagyon féltékeny típus, én pedig elég laza vagyok ebből a szempontból. Talán pont azért, mert nem vagyok szerelmes. Szeretném szeretni őt... de már mindenhol csak a hibáit látom.

Az elején sok jó tulajdonságot fedeztem fel benne, de ennek ellenére sem voltam szerelmes, ahogy az előző kapcsolataim során sem.

Sokszor már idegesít a párom, gyerekesnek és felelőtlennek tartom, ígyekszem azonban megadni neki amire vágyik. Közömbös nekem az együttlét, sokszor meg kell eröltetnem magam, viszont kötődöm hozzá, és nem tudok vele szakítani.

Sokszor megkérdőjelezte a szeretetem, mert látja rajtam néha, hogy nem olyan a dolog, mint az elején. Hogy tudnám szeretni? Hogy tudok szerelme lenni újra?



2019. júl. 21. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
A szerelmet nem lehet kierőszakolni! Pont az benne a lényeg, hogy magától alakul ki és erős érzelem. Szakíts, ennek nincs értelme.
2019. júl. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Pazarolod a drága időtöket! Mindkettőtökét!
2019. júl. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Hát hagyd ott, ne játsz vele...

Össze se kellett volna jönni veke ha nem szereted..

2019. júl. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ő nem a Te embered. Keresd meg azt, akitől eláll a lélegzeted, és nem lesz kérdés az, hogy hogyan legyél szerelmes.
2019. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
tényleg szakíts. Ne vesztegesd a saját és az idejét. Majd találsz olyat akit tényleg szeretsz :)
2019. júl. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én már számtalanszor szakítani akartam. Öngyilkossággal fenyeget.
2019. júl. 21. 22:06
 7/7 anonim válasza:

Próbáld neki elmondani, hogy miért szakítanál vele. Jobban mondva értesd vele meg.

"-Sajnálom de nem vagyok így boldog.És ha Te szeretsz akkor ezt megérted, hagyod, hogy tovább lépjünk ezen!"


Próbálkozz. Mert ez így senkinek se lesz jó. :/

2019. júl. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!