Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » East Fest-en megtalálhatom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

East Fest-en megtalálhatom akár a szerelmemet is?

Figyelt kérdés

A választ tudom, hogy igen. Hisz sok olyan tôrtént már, hogy bulin ismerik meg egymást a párok és úgy jönnek össze és akár sokáig is együtt lesznek. De lesz elég jócsak east fest-en, meg mennyi ember mehet kb. És abból mennyi lesz csaj. Meg, tetszhetek valakinek úgy, hogy 180,7 cm vagyok Kb 72 kg a karom meg 38-39-es. Sokan azt mondják viszont, hogy jó képű vagyok, gyúrok is, iphone-m van. De sajnos csak egy 5S, nem sokára veszek lehet 7-et vagy 7 plus-t. Illetve ha leteszem a jogsit veszek egy Mercedes C63-mat. Nem azért írom, hogy menőzzek csak ezek is a hasznomra válhatnak már elvileg mert ez a 21. század.

17/F



2019. júl. 21. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég csak az önbizalom...

Nem lesz semmi gond az udvarlással nálad ;-)

És biztos hogy lesznek lányok is.

Sok sikert!

2019. júl. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Marha nagy párkapcsolataid lesznek, ha a pénzed és a képed miatt fognak szeretni...
2019. júl. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most elképzelem

Randin:

-Na és mik a hobbijaid, mit szoktál csinálni szabadidődben?

Hát imádok telefonálni az iphone 5 C-men de nem sokára lehet veszek egy 7-et vagy 7 plust. Nem azért mondom, hogy menőzzek.

-Értem.... Inkább mesélj egy kicsit magadról

180,7 cm vagyok Kb 72 kg a karom meg 38-39-es. Sokan azt mondják viszont, hogy jó képű vagyok, gyúrok is

*A csaj szabályosan kiborul*

-Ezt most miért mondod el? Miért nekem és ez miért érdekeljen engem?

Inkább mesélek én

Imádom a naplementét, olyan gyönyörű, akár tengerpartról akár kiránduláson egy hegy tetejéről...

*Alanyunk félbeszakítja*

-Na végre egy közös pont imádok a mercedes C63-mal a naplementébe vezetni!!



Ha nem tűnt volna még fel elkezdtem így látatlanul is ellenszenvet érezni az olyan emberek iránt mint amilyen te vagy, aki minden csajt egyformának, ráadásul egyforma pénzéhes r**ancnak lát. Ez nem így megy. A csajt nem kell hogy érdekelje hogy milyen márkájú a telefonod, ruhád, kocsid.

Így nem igazi párkapcsolatod lesz SZERELEMMEL max valami szimbiózis. Neked érdeked, hogy megkapd a csajt mert csinos és jól néz ki, neki érdeke, hogy veled legyen mert ellátod pénzzel

Ha azt akarod hogy ne ilyen alapján ítéljenek akkor javaslom te se ez alapján ítéld meg magad

2019. júl. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem troll kérdés, kizárt,hogy megtaláld ennyi aggyal. Vagy max egy hasonlóan buta lányt,ami az East Fest-en nem kizárt. Szóval végülis mindent egybe vetve vannak esélyeid, meg lett végül? Szurkolok nagyon. Majd vedd elő az iPhone-t is, de csak,ha meg lesz az X,mert most az a menő.
2019. aug. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se troll kérdés. Igenis számít 7mm többlet-testmagasság egy "kb 72 kg" szomszédságában. :)
2019. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!