Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, Ti hogy viszonyultok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti hogy viszonyultok a pasitok exéhez?

Figyelt kérdés
Nem tehetek róla,de engem egyszerűen kiráz tőle a hideg. Bár Ő nem ártott nekem,de olyan egy kétszínű kígyó,hogy az már fáj. Nem is értem,hogy mit szeretett benne a barátom..

2019. júl. 22. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Akinek boldog, stabil kapcsolata van, tudatában van annak, hogy neki sem voltak tökéletes párjai (nyílván ezért is szakadt meg a kapcsolat) az leszarja, semlegesen tekint az exre, mivel az ex a múlt.

Aki feltékeny, bizalom és önbizalom hiányban szenved, nem áll biztos lábakon a kapcsolata, az hasonló képpen, mint te.

2019. júl. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hidegen hagy. A parom egyértelmüen kimutatja már 3 eve, hogy en kellek neki... mire fel legyek feltékeny az exére?
2019. júl. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem írtam,hogy féltékeny volnék,okom sincs rá.Egyszerűen csak érdekelt mások véleménye is ezzel kapcsolatban.Az viszont nem az én hibám,hogy egyesek nem tudják értelmezni a kérdést :’)
2019. júl. 22. 16:26
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Az meg nem az én hibám, ha nem tudod értelmezni a válaszom. Abban van a kulcs pedig. Más nem köpköd az exekre, csak az, akinek a kapcsolatával, vagy saját magával gondja van.
2019. júl. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon is tudom értelmezni a valászt,de nem kell azt feltételezni,hogy probléma van a párkapcsolatommal vagy magammal.Csak,hogy tisztázzam semmi ilyen gond nincs.Szívesen olvastam volna ebben a témában mások veleményét is,gondolom nem tilos kérdezni,kedves utolsó :)
2019. júl. 22. 18:19
 6/8 anonim válasza:
Hali! Szerintem a legtöbb nő nem annyira szereti nézegetni a párja exének fejét, szóval nem vagy vele egyedül :D bár engem különösebben nem érdekel, kik voltak az exei, az elmúlt, te is legyél így vele, az már a múlt, úgyis te kellesz neki. Szép napot! ^^
2019. júl. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"de nem kell azt feltételezni,hogy probléma van a párkapcsolatommal vagy magammal."

De ha egyszer azért van benned undor iránta...nem véletlenül írtam. Egy stabil kapcsolatban az ember tojik a párja exeire. Friss kapcsolatnál még elfogadható a bizonytalanság és az ex iránti undor, de később már nem. Nem tudom mióta vagytok együtt, de megkaptad a választ, hogy miért van ez. A belegondolást, hisztizést, hogy nincs igazam és a többit rád bízom, de ez akkoris így működik.

2019. júl. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Az én barátom exe egy idegbeteg. Megprobalt már szétvalasztani minket, nyilvános helyett leontotte uditovel stb
2019. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!