Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan menjünk oda ketten 3...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjünk oda ketten 3 csajhoz?

Figyelt kérdés
Nem kínos odamenni hogy hárman beszélgetdek de mi ketten vagyunk és mit kérdezzunk vahy monjunk nekik?

2019. júl. 23. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem kínos.

Legalábbis mi amikor a barátnőimmel vagyunk valahol és épp akár bizalmas dolgokról beszélünk, nem díjaznánk, ha odajönne két ismeretlen.

Mit kérdezzetek és mondjatok? Öö... Mit szeretnétek tőlük?


18/L

2019. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát mi komoly dolgot szeretnénk.
2019. júl. 23. 23:08
 3/11 anonim ***** válasza:
35%

Szexet? Istenem, nyögd már ki mit akarsz. XD


18/L

2019. júl. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mondom komoly lapcsolatot
2019. júl. 23. 23:16
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Az nem így kezdődik.

Egy kapcsolat kialakulásához kell egy alap ismeret (suli, hobbi, ismerős által) ami lassan válik szerelemmé, majd komoly kapcsolattá.

Az elgondolás is vicces, hogy odamész három ismeretlen lányhoz, akiknek max a külseje tetszhet, hogy "Sziasztok, vevők lennétek egy komoly kapcsolatra?". Nem tudom elképzelni, hogy ne az legyen a vége, hogy kiröhögjenek.

Ha még randira hívnátok őket, arra azt mondom oké, az is gáz lenne, de legalább nem a közepébe csapnátok bele.


18/L

2019. júl. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nyílván nem úgy gondoltam megismerni vagy aztán lehet belőle valami
2019. júl. 23. 23:20
 7/11 anonim ***** válasza:
34%

A harmadik csaj meg csak pislog? Hát én tuti nem hagynám ott egy barátnőmet se egy ismeretlenért.

Sokkal több értelme lenne az ilyen személytelen próbálkozások helyett, ha mondjuk lenne egy hobbitok, és az ottani lányokkal, vagy a suliból ismerkednétek.


18/L

2019. júl. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Miert gondolod hogy szemelytelen probalkozas?
2019. júl. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 1,2,5,7 valszeg ugyanaz a szemely az akihez most szólok.

Mesélek szval ha valaki megtetszik az utcán más mód nagyon nincs rá hogy megismerd mivel csak épp meglatod vagy mellette állsz. Ilyenkor nyílván az jár a srác fejében hogy de jó lenne leszolitani sot a legtobb lany fejeben ezt garantalom. Persze vannak kivetelek szerintem ezt nyilvan azok ellenzik a legjobban akiknek ebbol sose jutott ki mert nem tudjak milyen. Ha egy fiut nem szolitottak le az nem jelent semmit mert egy lany max nagyonagyon ritkan fog odamenni egy srachoz ez tenyleg szinte kizart de ha egy lanyhoz sose mennek oda na az mar lehet jelent valamit. Most nem azt akarom mondani hogy ugy nezel ki mint egy tarkonyos csirkepaprikas. A rossz velemeny mas miatt is kialakulhatott pl :aki eletedben elosszor ment oda te hozzad az balfsz (nem ez a legvaloszinubb) hanem az hogy egy alpari lunpenproli volt es olyan rossz benyomast keltett benned hogy azota eliteled. Pedig ez az ismerkedesi forma nepszerubb mint hinned népszerűbb mint hinnéd.Biztos is vagyok benne hogy jo par hazassag kezdodott igy. Szval ez egy teljesen normalis dolog, emberek vagyunk kommunikalunk persze akkor ha ertelemes modon vegezzuk ezt.

Ami a tobbit illeti

Lehet van az embernek hobbija de ott nincsenek lanyok vagy esetleg nem elonyos kinezettel lettek megaldva

Szval szerintem ez egy teljesen normalis dolog ami evezredek ota jelen van.

Es a lanyoknak ebbol a helyzetbol semmi karuk nem szarmazhat dontenek ahogy szeretnenek (arrol hogy van e kedvuk megismerni a masik felt)

Sot a fiuknak sincs mit veszteni hiszen max egy kis tapasztalattal setalnak el a lanytol

Semmi nincs eroltetve, szval ha van kedved leirhatod neked mi ezzel a bajod.

Koszi hogy vegig olvastad helyesirasi hibakert bocs gyorsan es figyelmetlenul irok

18F

2019. júl. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszi. És neked lenne valami tipped?
2019. júl. 24. 01:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!