Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Győrben megfelelő helyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Győrben megfelelő helyek randizni?

Figyelt kérdés

Éttermet, mekit, mozit, állatkertet és ehhez hasonló helyeket 'elkerülve' szeretnék elvinni randizni egy lányt. Műjégpályára gondoltam, szóval ha valaki tudja, mennyiért lehet korcsolyát bérelni és hogy mennyibe kerülnek a jegyek, megköszönném az infókat:D

Szóval randira szeretnék jó ötleteket, hogy hova éri meg elvinni a lányt



2019. júl. 23. 23:57
 1/5 anonim válasza:
85%
A várba felmenni jó otlet lehet, 500 ft/fo a belepo. Picit sok a lepcso de nagyon megeri. Én nagyon imadom
2019. júl. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%
Győrben kínlódtam 1 hetet továbbképzésen. Még a város hallatán is rosszul leszek.
2019. júl. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Nyáron műjégpálya Győrben?


Sétáljatok a belvárosban, szerintem nagyon szép.

2019. júl. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3#

Írd be googleba, hogy Győri műjégpálya. Nem arra gondoltam, ami a belvárosban szokott lenni télen:D

2019. júl. 24. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, nem is tudtam hogy van télen is


Egyébiránt szerintem valami kávézó jó lenne, a belvárosban sok van

2019. júl. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!