Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan kezdeményeznétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezdeményeznétek beszélgetést?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen már jó ideje tetszik egy lány. Velem egyidős lehet, annyi biztos, hogy régebb óta dolgozik ott mint én. Nem ismerem őt, nem beszéltem még vele. A buszon, illetve munkába menet állandóan lát engem. De amint beérek az épületbe, ennek vége. Ő a gyár szívében én pedig a raktárban dolgozom. Megtudnám oldani azt, hogy ha lenne időm, akkor odamennék hozzá, tehát ez nem lenne probléma.


De mit mondjak neki?


Tudom, jönnek majd a válaszok, hogy mutatkozz be. Kérdezd meg, hogy mióta dolgozik ott, mi a neve, stb-stb.


De valami jó ötlet?


Nem tudom, hogy a lánynak feltűnt-e, hogy tetszik nekem, ezt nem részletezném, hogy miért, de ha igen és én neki nem, akkor számíthatok az azonnali elutasításra? Fogalmam sincs, hogy mit reagálna. Annyi biztos, hogy látásra egyből felismerne, tehát ilyen téren nem lennék neki teljesen idegen. De mivel kezdjem?


2019. júl. 24. 21:31
 1/3 A kérdező kommentje:

Talán a legjobb válasz amire számítanék az lenne, hogy légy kedves és őszinte.


Ez lehet így is van.

2019. júl. 24. 21:38
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom h ott mit dolgoztok,de ha felemel vmit akkor mondhatod h jo eros vagy!ne segitsek? Hidd el jol fog esni neki utana rakerdezhetsz az alap dolgokra amiket irtal,ha gondolod elhivhatod valahova,vagy csak az utana kovetkezo napokon odakoszonsz neki,beszelgetsz vele,es majd csak utana hivod el!!Sok sikert,majd írt meg h mi lett belőle,kíváncsi vagyok:D
2019. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Csak mondom, hogy egyrészt, hangszórókkal kapcsolatos a munkája, minden órában cserélik a munkát. Tehát én 2x láttam eddig ott és akkor éppen állva csinált valamit, tehát azt az alkalmat kéne megragadnom. Mert akkor egyedül van nagyjából, szerintem.


Másrészt holnap és holnap után lesz a 2 utolsó napom a műszakban. Azután 2 hét szabadság leállás miatt. Utána meg megyek másik műszakba és nem látom többet. 2 nap alatt mit tegyek szerinted?

2019. júl. 24. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!