Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy ideje beszélgetek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ideje beszélgetek egy sráccal, aki mindig mondja, hogy milyen szép vagyok még szimpatikus vagyok neki, de még mindig nem találkoztunk. Hogy alakithatnam úgy, hogy elhivjon?

Figyelt kérdés
2019. júl. 28. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el te. Ha van egy célod akkor tegyél érte
2019. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Miota dumaltok, vagy hulyit (ez kevesbe valoszinu) vagy meg kivar mert nem biztos hogy igent mondanal (szerinte). Celozgass arra h de jo lenne ha pl ezt meg azt egyutt csinalnatok, pl ma voltam egy szep kavezoba de jo lett volna ha te is ott vagy. (Nem feltetlen ennyire nyilvan valoan)
2019. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Viccesen celozgass ra
2019. aug. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!