Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti is ilyenek vagytok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is ilyenek vagytok?

Figyelt kérdés

Nincs semmi baj, mindaddig amíg nincs a közelembe nő. 😀

Olyankor hülyeségeket beszélek, zavarban vagyok, nem tudom mit csináljak stb. Van itt még valaki aki ilyen? Hogy lehetne ezen változtatni? Vagy mi is ez igazából?


Nyilván jó nőre kell gondolni, egy korosztály stb, de na értitek szerintem...



2019. aug. 4. 23:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve lányok ti ezt hogy "értékelitek?"
2019. aug. 4. 23:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is is vagyok. Amig csak fiúk között vagyok addig teljesen laza vagyok, amint a közelemben van egy lány, feszengek, zavarban vagyok, teljesen baromságokat beszélek..
2019. aug. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na nálam dettó.
2019. aug. 4. 23:54
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
Én csak megmosolygom az ilyet, mert aranyos. Helyes srác közelében meg ugyanezt csinálom, nem para :D 16/L
2019. aug. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!