Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak a fiúnak aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a fiúnak aki tetszik, és hogyan kerüljek közelebb hozzá?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem, tavaj agusztus utolso hetén kiköltöztem svájcba.

Anyukámmal mentem és apukám magyarországon maradt.

Anyukám pasija már régebb óta svájcban lakik mert a munkálya miatt kiköltözött. Apukám beleeggyezett abba hogy svájcba költözek emiatt nagyon boldog voltan és még mindig nem bántam meg. Egy olyan városban lakok ahol pont nyelvhatár van szoval németül és franciául is beszélnek. En német suliba járok de meg nem beszelek folyékonyan nemetül. Szoval terjunk a lenyegre, fel evkor jött egy fiu a suliba.

1 évvel idösebb és együtt jártunk különnemetre (az olyan plusz nemet tanulas hogy tudjunk nemetül beszelni)

Nekem nagyon bejön a fiu aki ugye ugyanugy nem tud olyan jol nemetül. A fiu annya boliviai es az apja svajci de mielott a suliba jott boliviaba lakott.

Szoval spanyolul beszel es meg pluszban angolul is.

Mar reg ota azt tervezem hogy elkerjem a szamat es egyszer megterveztem hogy az utolso elotti penteki napon elkerem.

Pentek volt mar oran tökre izgultam es azon gondolkodtam hogy feladjam e de ora utan odamentem hozza es elkertem a szamat. Annyira izgultam hogy remegett a kezem es meg felre is utottem a szamat de szerencsere szolt es kijavitottam.

Elöbe nagyon nem szoktunk beszelni csk talan a heti 3 különnémeten.

Rairtam meg pentek este es tök sokat beszeltunk azota egesz nyaron minden nap beszeltünk. Ugy erzem mar elertem valami haladast pl.: az elejen nem küldött nemkem sziveket de most mar igen.

Egyszer hülye voltam es megkerdeztem hogy tetszem e neki es azt irta hogy :

- do u like me?

•maybe😏

•But we need to know more about us

Szoval aki nem erti magyarul is

-tetszem neked?

•talán😏

•de meg kell jobban ismernünk egymást

Azota meg csomo bókot irt amik tökre cukik.

Ez igy jo de most en nem tudom mit csinaljak elmondjam e neki hogy tetszik nekem vagy varjak arra hogy ö lepjen.

Az is lehet hogy nem akarja elmondani hogy tetszem neki chatben ezert megvarja az elsö napot a suliban vele. De mi van ha nem is tetszem neki?

( valaszoloknak a korom privatba megirom ha kivancsiak vagytok ){lány}

(Bocsi az irashibakat)


2019. aug. 10. 12:47
 1/4 A kérdező kommentje:

Valaki aki irt privatba veletlen kitoroltem irj ujra lecci!

Ezt irtad: Korotok:D

2019. aug. 10. 13:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd veszni a dolgot, egy próbát megér, lehet csalódsz, de ha nem akkor bőven megérte! Ne várj arra, hogy ő lépjen, ez már nem a középkor, a lányoknak sem szégyen nyitni.
2019. aug. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nyitás alatt mit értesz?

Mondjam meg neki hogy tetszik nekem?

Varjam meg vele a sulit vagy chatben is jo?

(Azt nem irtam de egy eleg félenk srácrol van szó)

2019. aug. 10. 15:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, szerintem személyesen kéne megszólítanod, ami nehezebb mint írni, viszont kifizetődőbb lehet, mert lehet után úgy áll majd hozzá, hogy okés, menjünk el meginni valamit, beszélgessünk stb.. ha írsz neki akkor meg variálhatsz a találkozáson.
2019. aug. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!