Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 17 éves fejjel butaság összejö...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves fejjel butaság összejönni egy 26-27 éves egyetemistával?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje ismerjük egymást (kb 2 éve) de az elmúlt pár hónapban nagyon belezúgtam. Rengeteget beszélgetünk és egy csomó közös van bennünk. Mind a ketten művész lelkek vagyunk. Ő Animációt és 3D modellezést tanul míg én grafikát viszont hasonló irányba szeretnék én is tovább tanulni. A lényeg, hogy a srácnak eddig csak egy komolyabb kapcsolata volt de annak is már vagy 7 éve. Azóta eléggé maga alatt van szerintem és saját bevallása szerint nem bízik meg nagyon a nőkben. Elég nagyot csalódott. Elég visszahúzódó típus akárcsak én viszont egymás társaságban nagyon feltudunk oldódni. Nagyon aranyos és imádom. Amikor mosolyog csak a gödröcskéire tudok koncentrálni meg ahogy csillog a szeme... Tudom, hogy nagy a korkülönbség egyesek szerint. Meg, hogy húúú teljesen máshol van az életben... Nem egy nőcsábász, nem ő hajt rám hanem inkább én próbálom becserkészni őt . Tudom, hogy bejövök neki mert láttam hogyan néz rám amikor azt hiszi nem figyelek. Tudom magamról, hogy vonzó vagyok. Ez nem egy fellángolás mert már vagy 3-4 hónapja így érzek iránta de nem igazán nyitottam felé eddig.... Szerintetek ilyenkor mi a helyes teendő?

2019. aug. 10. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem gáz.
2019. aug. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
igen
2019. aug. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Ha 26-27 évesen nappalis egyetemista, akkor eléggé elcsúszott az élete. Ennyi idősen már rég végeznie kellett volna vagy legalább levelező képzés mellett dolgozhatna. Mivel a saját korosztályában már elvárások is lennének, nem erőlteti a témát. Te viszont lehetsz álmai tinicsajszija, aki elájul attól, hogy mennyire idős, érett meg egyetemista, miközben egyébként egy csődtömeg.

Sok sikert hozzá!

2019. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen el van csúszva mert ez az egyetemi szak fizetős és ő előtte azért dolgozott, hogy megtudja magának ezt engedni, nem éppen gazdagok, szülei nem akarták anno finanszírozni neki ezt az egyetemet ő pedig nem akart hitelt felvenni ezért az elmúlt pár évben dolgozott... Ez nincs levelezős szakon sajnos. Vagy 3 és fél millió csak a tandíj. Van saját autója, külön lakrésze van igaz a szülei udvarán de egy teljesen különálló ház amit maga épített fel saját kezűleg az apjával. Árulják az egészet és elvileg mivel társtulaj tudtommal, fog belőle látni... ezeket azért mondom mert neked nagyon úgy néz ki, hogy csak is az anyagiak játszanak.
2019. aug. 10. 20:14
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

A helyes teendő az ha azt teszed amit jónak látsz és amire vágysz

És igazából úgy gondolom hogy te nagyon is tudod hogy mit fogsz tenni

És egyátalán nem durva

Mert azért hiába van köztetek mondjuk 10 év

Ez azért a személyiségetektől is függ

Egyébként szerintem egyátalán nem gáz vagy nem lenne helytelen ha összejönnétek

2019. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ezt majd o erezni fogja ha ossze akar jonni veled de en 27 eveskenf fiatalnak talalnalak nagyon. De ha o is bele megy akar mukodhet is.
2019. aug. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha megszabad kérdezni hol ismerkedtetek össze ? (mármint a korkülönbség miatt kérdezem mi volt a közös program ami összehozott ? )
2019. aug. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A szüleink munkatarsak és sokszor voltunk közösen kirándulni valamint ugyan abban a kisvárosban is lakunk. Mind a ketten művészi beállítottságúak vagyunk szóval először erről kezdtünk el beszélgetni.
2019. aug. 11. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!