Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Egy férfinak mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy férfinak mi a legfontosabb tulajdonsága?

Figyelt kérdés

Vagy tulajdonságai de akkor azért legyen sorrend lehetőleg.

Nagyon kíváncsi vagyok hogy számotokra mi a legfontosabb,leginkább elengedhetetlenebb tulajdonsága egy férfinak.



2019. aug. 10. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Külső: igényesség (ebben minden benne van, mert akkor nem lehet ápolatlan, büdös, elhízott, edzetlen, stb)

Belső: őszinteség. Ha az megvan akkor nem tartogat előttem meglepetéseket.

2019. aug. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Evesz válasza:
87%

Külsőleg abszolút az ápoltság. Fontos, hogy valaki adjon magára.

Belsőleg a határozottság, az őszinteség és a gyengédség. Szerintem egy kapcsolatban igenis fontos, hogy kimutassuk az érzelmeinket.

2019. aug. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 yudiol328 ***** válasza:
77%
Őszinteség, humor, határozottság, igényes megjelenés:)
2019. aug. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Egyetértek az elsővel csak még annyi hogy az őszinteségnek is vannak határai remélem érted mire célzok.
2019. aug. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Külső: ápoltság, ígényesség, tisztaság.

Belső: férfiasság. Ez talán tág és relatív fogalom, de valójában annyit tesz, hogy nem egy hisztis anyámasszonykatonája, határozott, céltudatos és nem gyáva.

2019. aug. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Az ha tenyleg ferfi, nem korcs filteres kisfiu:D peldaul!

De bővebben, céltudatos, tudja értékelni önmagát, azt, amit elért, nem lehúzza a nő önbizalmat, nem jatszmazik, olyan ember, akire fel lehet nezni az eletstilusa, belső értékei miatt, őszinte, markans, HUMOROS, megnyerő,UDVARIAS, mindig fejlődik, nem stagnál! Igényes, tiszta , különösen a cipoje mindig! Felelősséget vállal a tetteiért és másokért!!!!

2019. aug. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Külsőleg legyen ápolt.

Belsőleg őszinte, humoros, bátor.

2019. aug. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne verjen agyon :"D


Viccet félretéve:

A nyitottság, az hogy lehessen vele bármiről beszélgetni. Nekem furcsa mód bejön az a kis ártatlan féltékenykedés is, ettől érzem hogy félt és hogy szeret. ( De ez nem egyenlő a megszállotsággal. Abban a pillanatban elhagynám ahogy elkezdene elmebetegeskedni.)

Az úgymond ,,jófiúkat" jobban kedvelem, mivel kis vidám, energikus, tök pozitív, de ettől függetlenül tudnak nagyon is keményen videlkedni ha a helyzet úgy kívánja. A Hangját semmi képpen se emelje fel! Sajnos én ebben nőttem fel és könnyen elsírom magam ha valaki az indulattól hangosabban beszél, vagy hevesebben reagál.


Külsőre aztán meg tényleg mindegy. Nem fog érdekelni ha szőke, barna, vörös, kékszemű, barnaszemű, zöldszemű, barna bőrű, fehér bőrű, vitilligós, mackósabb alkatú, átlagos, sportos, alacsonyabb nálam vagy magasabb nálam. Anyagiakkal ugyan így. A belsője fog megtartani, nem a belsője.

2019. aug. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A humor és az intelligencia.
2019. aug. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát ahogy látom az őszinteség a humor meg az inteligencia nyert köszi mindenkinek :)
2019. aug. 11. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!