Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon félek hogyha megtudja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek hogyha megtudja akkor már nem fogom érdekelni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú akivel alakulgatnak a dolgok. Róla mindenki tudja hogy nagyon jó az ágyban, de én szűz vagyok. Nem tudom hogy mondjam el!

2019. aug. 10. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

a kulcsszavak jönnek be a legjobban.


A kérdés komoly, amúgy?


Nem tudom, milyen "fiúval" "alakulgatnak a dolgok", de ha a közeljövőben amiatt nem fog irántad érdeklődést mutatni, mert még szűz vagy,... hát... akkor szerintem jól jártál.


Ez tipikusan az a "meh" kérdés kategória.

2019. aug. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Ha ennyire sokan mondják, akkor tipikus pervez a srác, otthagy majd téged :)
2019. aug. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Ez akkor lesz ha egy ostoba barommal jöttél össze, ezért kell megismerni a másikat. Szóval az alakulgatás az nagyon messze van még a szex előtti állapottól, majd erről akkor bőven elég beszélgetni vele, ha már egy ideje együtt vagytok, bízol benne eléggé és úgy érzed készen állsz a szexre.


Más kérdés hogy mi az oka annak, hogy olyannal akarsz lenni akiről MINDENKI tudja hogy jó az ágyban, azaz 1, valószínűleg tárgyként kezeli a lányokat 2, valószínűleg futószalagon sorakoztatja őket 3, valószínűleg örömmel dicsekszik az együtt töltött intim pillanatokról. Persze te tudod mit szeretnél.

2019. aug. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez az #3-as. Ezen akadt meg nekem is a szemem. Kidumálja, v. kidumálják az ilyen dolgokat vele kapcsolatban?

Én nem attól félnék a helyedben, hogy otthagy e. Hanem attól, hogy ha megleszel neki az olyan lesz hogy a faliújságra is kiteheted. Mindenki tudni fogja úgyis.

2019. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Annó én a mostani barátomnak nem mondtam hogy szűz vagyok. Ő mesélt dolgokat, de én nem említettem neki. Inkább csak célozgattam rá, de nem jött rá belőle hogy még szűz vagyok. Szóval lehet, hogy a célzás nem volt elég. Mi elég hamar lefeküdtünk egymással, egy hónap után. (De előtte 4 hónapig kb neten beszélgettünk.) És onnan jöttem rá hogy nem tudta hogy még szűz vagyok, hogy miután megtörtént megkérdezte hogy nekem kivel vagy hogyan történt az első alkalom, hát mondhatom nagyon meglepődtem a kérdésen. De aztán mondtam neki hogy hát nekem most volt az első. Ő is meglepődött úgyhogy kölcsönös volt a meglepődés. Mi nagyon össze voltunk hangolódva ez alatt a kis idő alatt is, én pedig már nagyon vágytam rá. Örülök hogy vele történt meg, mert ő nem hagyott el, kitartott/kitart mellettem mindenben. Sokat olvasom ezen az oldalon, hogy mennyi mindenkit elhagynak, eltűnnek egy idő után. Nagy szerencsém volt vele, bár neki is velem ^.^

Nem tudom mióta beszéltek de valóban az a tanácsos hogy előbb ismerd ki, nem lehet tudni kinek mi a szándéka. Az hogy mit beszélnek róla mások, semmit nem számít. Mivel....vagy igaz, vagy nem. A barátomról is sok volt a pletyka és hasonlók de ahogy megismertem rájöttem hogy alaptalan mind.

De azt sem ártana leírni mennyi idősek vagytok, mióta beszéltek.

2019. aug. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!