Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a fiúnak kell...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a fiúnak kell fizetni az első randit?

Figyelt kérdés
És az azutániakat hogy? Lányok ti mit gondoltok erről, illetve arról ha egy pasi mindent felesbe akar fizetni/mindent ő akar.

2019. aug. 11. 00:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Hát első randit ja, de érdemes csajnak felajánlani hogy felet kifizetheti-e...
2019. aug. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az első randin meghívhatod egy fagyira, sütire, kávéra és ez még az aranyos randis kategória amit figyelmesség ha kifizetsz. De a nagyobb kaliberű költekezés mint a vacsi, vagy bármi súlyosabb összeg felesbe a fair. Bár vannak lányok akik elvárják hogy kifizessék nekik de ez már nálam verdesi a pofátlanság definícióját.
2019. aug. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%

Amikor én randiztam még anno, az egyik pasi megkérdezte kérek e valamit a boltban válasszak nyugodtan, megveszi. Na én nem választottam semmit, de nem is lett abból semmi sem.

A másik pasinál aki most egyébként a párom, nála úgy volt hogy elvitt egy étterembe. Ő fizette az én részemet is, de én azért megkérdeztem hogy fizessem e.

2019. aug. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
18%
Nem! A lánynak
2019. aug. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31%
Naná hogy a fiúnak! Azok közül, akikkel jartam, vagy csak kavartam, vagy bármi, 1 olyan fiu volt (jartunk) aki nem hogy az első randin, egyiken se fizetett semmit, az azert parasztság, nem azert hogy penz, meg ilyenek, ez illendő lenne, hogy a ferfi tudja magától, hogy o fizet, de ezek az udvariassági formulák annyira ki koptak, a mostani kisfiukban egyáltalán nincs meg, most erted, akkor ha annyira nagy dolog valakinek, hogy igenis az o resze ez, hogy fizet (ettol független neha a nő is fizetheti a felet) akkor ne akarja játszani a kéményt h o csavotol o el hívja randizni aztan meg várja h mikor fekszik le vele:D akkor szorongassa meg jol a kis pénzét azt maradjon vele otthon
2019. aug. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
És az sokat elárul a fiutol hogy fizet e vagy nem, haza kísér e vagy nem, ilyenek... én is ezekből tudom, hogy ki az, aki érdemes ra hogy komolyan vegyem, és ki az, akivel tobbet biztos h nem talalkozok:D
2019. aug. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Csajozik****
2019. aug. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%
Azért érdekes ezeket itt olvasgatni. Az illemre meg arra hivatkozva hogy ő a férfi állja a randit és ez milyen alap hisz ő a férfi. De ha én azt mondom a nő főzzön, akkor egy hímsoviniszta kö**ög vagyok. :)
2019. aug. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
22%
Tanuld meg: Mindig a nő fizet. Mindig! Nincs kivétel.
2019. aug. 11. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

Az első randit igen (de most ilyen fagyizásra gondolok). Szerintem a laza, fagyizós,kávézós randikat a fiúknak kell fizetnie.

Viszont,a 2-3-4-5 fogásos vacsorákat fele-fele arányba kéne fizetni,mert ezek nem 900 Ft.

2019. aug. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!