Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Te hova vinnéd a lányt első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hova vinnéd a lányt első randira? Lány 18, én 20 vagyok! Mozi, étterem, séta? Melyik a jobb első randinak?

Figyelt kérdés
2019. aug. 11. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a mozi nem a legjobb választás legalábbis én nem örülnék neki ha oda vinnénk az első randin. Én inkább a sétára szavaznék bár ez egyénfüggő. Esetleg megkérdezhetnéd, hogy hova menne szívesen.
2019. aug. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Mozi elsöre sohasem jó.
2019. aug. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

Mi első randin étterembe mentünk.

De mi egész nap együtt voltunk és ezért éhesek is voltunk.

2019. aug. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Ezt én tettem fel, elég jó válaszok érkeztek:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__randizas..

2019. aug. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sétára vinném el, nem azért mert az ingyen van, de itt tudtok a legtöbbet beszélni. Mikor étterembe vittem a jelöltet akkor én nekem nem tetszett, mert nem tudtam elég közel ülni hozzá. Illetve amikor kajáltunk nem evett szinte semmit mert annyira izgult. Ezért egyénfüggő ez. A mozi pedig jó randi zárásnak szerinten. Sokkal hamarabb jöttök mint a kezdés lenne és addig sétálgattok beszélgettek és ha nem akar még mindig elfutni tőled akkor meg is nézitek a várva várt mozit.
2019. aug. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sétára.
2019. aug. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Csicuki ***** válasza:
Menjetek sétálni és aztán esetleg egy étterem is belefér utánna.
2019. aug. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a mozi nem jó, nem tudtok beszélgetni. Én elvinném egy kávézóba/cukrászdába (tudakold meg, mit szeret), és aztán sétálnék vele egyet.
2019. aug. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbb lany el sem megy.
2019. aug. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
szerintem a mozi sem olyan rossz, ha a lány kicsit zárkózottabb vagy félénkebb, akkor egy film alatt lenne némi idő feloldódni, utána szerintem könnyebben menne a beszélgetés is, legalább rögtön adódna téma, ahonnan könnyebben át lehet térni másra:) legalábbis én ennek örülnék a legjobban:)
2019. aug. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!