Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tudom, hogy nem normális, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy nem normális, de mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy rengeteget szorongok, ezért félek mindentől. Beszélgetek egy sráccal aki randira hívott és szimpatikus, viszont én nem akarok menni. Már volt ilyen vagy kétszer és már a családtagjaim is mondták nekem párszor, hogyha így folytatom, soha nem lesz senkim. Én ezzel tisztában vagyok, de mit tegyek ha annyira szorongok a találkozástól, hogy sírok és aludni sem tudok?

18/l


2019. aug. 11. 22:52
 1/5 anonim válasza:
100%
visszajelzesek alapjam mennyire tartod magad jo csajnak?
2019. aug. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj leszel összekapni magad! Mondogasd magadnak, hogy minden rendben lesz, igyál valami nyugtató teát, ne akarj mindenáron megfelelni/tökéletesnek tűnni, mert senki sem az. Nincs veszteni valód, ezt vésd az eszedbe! Ha nem sikerülne, mész tovább, hiszen rengeteg srác van még odakint és legalább addig is gyakorolsz.
2019. aug. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy csúnya lennék. Miért fontos ez?
2019. aug. 11. 23:18
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha ennyire tanácstalan vagy, keress fel valami szakember és ő ír erre neked gyógyszert.¯\_(ツ)_/¯

Vagy én nem tom xd

2019. aug. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne gondold túl a dolgokat. Csak írd be kis naptáradba, hogy randi ekkor, addig ne is csinálj semmit, ne agyalj, majd randi előtt kicsivel készülődj.

Meg ne az járjon eszedben, hogy mi lesz, ha valamit elrontasz, hanem az, hogy kellhetsz annak a srácnak, és hogy ő ne rontsa el hangulatot :)

2019. aug. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!