Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék bepasizni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék bepasizni?

Figyelt kérdés
Most megyek 9-edikbe (Szlovákiában szóval ez még általános suli). És én vagyok az osztáj legidősikebbje de még sose volt pasim. Ezért gyakran cikiznek. És senkinek nem kellek. Mit tegyek?

#pasi #Bepasizni
2019. aug. 18. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:

19éves vagyok, es még sose volt pasim. Igazábol 14-5évesdn még nem is idegeskedtem ezen. Hülyeség. Egyáltalán nem ciki, fiatal vagy még. Aki meg annak gondolja le kell szarni.

Bár nem tudom milyen társaságba lehetsz, de nálunk a suliba, senkit nem érdekel kinek volt már kapcsolata, és kinek nem. Majd jönni fog.

2019. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Aki emiatt cikiz,az száradjon meg.

A bepasizás,mint szó vagy magatartás, elég gáz. Az meg méggázabb,ha azért akarsz valakit,hogy mások ne zaklassanak. Én így nem akarnék a barátod lenni. Maradj ki ebből a csordából. Tudod, mi a ciki? Az,amit ők csinálnak. Meg az is ciki,hogy nekik már 8.-os létükre ez teljesen természetes.

2019. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

egyet értek a másodikkal!! Úgy vn ahhogyan ő mondja! ment is a zöld kezecske :)



L

2019. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mit tegyél? Igazából semmit, ne azért szedj fel egy palit, hogy "legyen", hanem azért, mert bírod, jól érzed vele magadat.

Mit tegyél? Majd ha megcsalják és kihasználják őket a "pasijaik", akkor nevess rajtuk.

2019. aug. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, majd eljön az ideje, ne kényszerből tedd, mert annak általában nem lesz jó vége. Általában csak várni kell, és néha akkor lép be az életedbe a legmegfelelőbb jelölt, amikor nem is számítasz rá.
2019. aug. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
SZúrnám a sunádat teeee!35/F
2019. dec. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!