Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Teljesen öszetörtem. Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen öszetörtem. Hogy csinálhatott ilyet?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel alakulnak a dolgok, én teljesen belestem. Tegnap volt a szülinapom és azt mondta hogy elvisz egy meglepi randira. Azt mondta 3ra menjek ki a kapuhoz és ott vár. Persze nem volt ott 3 órát vártam rá. Aztán bementem felhívtam és elsírtam magam hogy merre van. Kidült hogy elment a barátaival szórakozni és teljesen elfelejtett. A 2 óráig tartó örömteli készülődés után 3 órával ugyan ott a fésülködő asztalomnál ültem és sírás közben mostam le a sminkemet. Leígérte a csillagokat az égről de nem tudom, adják neki második esélyt? 16L

2019. aug. 19. 01:55
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon fontos lehetsz neki ha ilyen könnyedén elfelejtett. xD
2019. aug. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Egyetertek az elso valaszoloval!

Ha nagyon fontos lennel neki, nem felejtett volna el.

2019. aug. 19. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Szegény te :c Most kezdj el gondolkodni, hogy megéri e esélyt adni neki:

Kezdtek alakulni a dolgok, majd megbeszéltetek egy randit

Ő nem hogy nem ment el, de el is felejtette hogy bármit is megbeszéltetek volna, és amíg te szomorúan csalódottan vártál rá, ő addig jól szórakozott. Akkor tedd fel újra a kérdést: megéri egy ilyennek esélyt adni? (segítek, a válasz nem) 16/f

2019. aug. 19. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

15 perc. Ennyit várunk valakire, aki nem jelez hogy késik.

Ha jelzi, akkor 20 perc is lehet.

2019. aug. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13%

Szegénykém :c Leht h adhatsz nki egy második esélyt, de legyél eg kicsit tartózkodóbb


L

2019. aug. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legyen méltóságod, ne adj neki második esélyt. Véletlen nem lehet ilyet elfelejteni.
2019. aug. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elmondom hogy megy az a fiuknal.



Ha van egy lany aki nagyon nagyon erdekel, mar mar erzelmek is vannak, akkor annak soha semmikepp nem felejtem el a szuletesnapjat. Sot, napokkal elotte mar rajta pörgök, atgondolom mit irok neki, mit mondok neki vagy eppen mit veszek neki. Aztan a nagy napon kb 25szor is eszembejut a dolog, olyan ez mint a sajat szulinap. Nem lehet eldelejteni. A mai napig emlékszem az osszes exem szuletesnapjara..


Szoval ahogy az előttem írtak, nem erdekled. Lehet hogy bejossz neki, lehet hogy megdugna, de ennyi.

2019. aug. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!