Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem a csajt első randira?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem a csajt első randira?

Figyelt kérdés

Igazából kettő ötlet fordult meg a fejemben, az egyik hogy csak úgy elmegyünk sétálgatni egy szép parkban, van időnk beszélgetni stb..


A másik hogy elvinném bowlingozni. Ezt nem én találtam ki, csak láttam hogy ezt ajánják mások. Oké hogy van mit csinálni, meg biztosan nem lesz kínos csend, de nekem olyan fura egy kicsit. Mert nem tudunk annyit beszélni szemtől szemben vagy ilyesmi... Vagy lehet úgy kéne hogy vegyítem a kettőt? És akkor funolunk is, meg van komoly, mély szemkontaktussal megbolondított beszélgetés?



2019. aug. 19. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Ha walkoltok az épp elég fun és úgy megy a talk is.
2019. aug. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Nekem a tökéletes randi egy kávé, süti és séta.

De előny ha valamit csináltok is ezen kívül. Ha pesti vagy akkor Budapest Eye, libegő illetve a We Love Budapest oldalon napi programlista is van (ingyenesek is). Ezeken kívül bowling, teke, kiállítás (ami mindkettőtöket érdekelhet) vagy túrázás. De elötte szólj neki, hogy hogy öltözzön fel. Pl ha túrázni akarsz menni kellemetlen lenne neki magassarkúban vagy pipi cipőben :D

2019. aug. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lazy Lover ***** válasza:
72%
A sèta az jò de üljetek be valahova ès ne költs sokat
2019. aug. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Én nagyon szeretek bowlingozni, szóval nálam ez nyerő ötlet lenne.

A beszédtéma rögtön adott, a játék közben enyhül az esetleges idegesség.

Bowling után pedig sétálhattok még a környéken, vagy esetleg haza is kísérheted.

Ez így egy teljesen jó randi terv, jó mulatást!


18/L

2019. aug. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12%

Kellene nektek is ilyen, mi? 😏😏

Tudom én,...

2019. aug. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Ezeket olvasva, kedvem támadt randizni.

Bár amilyen pics@k vannak , el is megy a kedvem.

2019. aug. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A bowling egyfajta verseny, a versenyben pedig mindig van vesztes, akiben rossz szájízt hagyhat a dolog. Hagyd az ilyet későbbre, először sétálni vidd.
2019. aug. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!