Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan döntsek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsek?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút, aki nagyon aranyos, csak kicsit félénk. Sajnos nekem mindig a hangosabb, merészebb fiúk ‘jöttek be’, ezért amikor a fiú randira hívott eléggé hezitáltam, de aztán igen-t mondtam. Most azonban nem tudom, hogy visszamondjam-e, mert egyáltalán nem vagyok abban biztos, hogy nekem ez menne-e vele. Ti igent mondanátok a fiúnak akkor ha nem az ‘esetetek’?

2019. aug. 22. 00:25
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Miert nem ismered meg egy kicsit jobban??lehet valtozna a véleményed..
2019. aug. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Egy próbát megérhet, jó dolog is kisülhet belőle.
2019. aug. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy adsz neki egy esélyt. Nem véletlenül került bele ő a sorsodba. :) Menj el vele egy randira szerintem, utána max a végén megmondod, vagy akár másnap, hgy nem szeretnél tőle többet, mint barátság. Vagy nemtom, lehet, hogy eleve le kéne szögezni, hogy ez ne induljon randinak, de inkább ... Na várj, szal én azt csinálnám, hogy vagy, ha teljesen esélytelen , mert teljesen mások vagyunk, akkor inkább azt mondanám, hogy találkozzun k, de ne randiként, hogy eleve ne legyenek illúziói, hogy engem majd meg tud hódítani. És akkor eltöltötök együtt egy kellemes beszélgetős estét. Vagy pedig elmész vele, és adsz neki egy esélyt, és ha nem jön be, akkor próbálod minélm finomabban, tapintatosan közölni, hogy "figyelj, szerintem marajdunk csak barátok" meg mondod még pl előtte akár, hogy "nagyon aranyos srác vagy", meg ilyenek
2019. aug. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*Várj csak! Amúgy bejön, de ez az egyetlen problémád vele, hogy nem az a harsány, hanem kicsit ilyen visszafogottabb, félénkebb típus?:) Akkor mindenképpen adj neki esélyt, az ilyen kis filozofikus, elmélkedős típusú srácok nagyon aranyosak !!! :) Úgyhogy szerintem mindenképp jó lenne, ha elmennél, egy ilyen kis jószívű, kis csupa érzelem, kis empatikus társ nagyon sokat tud érni!!:)
2019. aug. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Egyet értek az előző hozzászólókkal, még annyi, hogy nyiss felé! :) Valamiképpen ha vonzalmat érzel iránta mutasd ki, nincs tisztában az erzeseiddel és félénk is ugyebár.

Majd írj milyen volt !:)

2019. aug. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy próbát mindenképp megér. A kapcsolataim nagy részében az elején én is mindig hezitálok. Mostani párommal is így volt (bár teljesen más okból), most meg mellette vagyok a legboldogabb és nála jobbat el se tudnék képzelni magam mellé. Ha megpróbálod, simán kisülhet belőle egy jó kapcsolat is, ha úgy érzitek mindketten. De ha el se mész, lehet, épp a legjobbat szalasztod el.

Ha meg úgy érzed, hogy mégse, akkor is van jogod arra, hogy meggondold magad.

De szerintem állj hozzá pozitívan és hátha.

2019. aug. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen adnék neki esélyt, hogy megismerhessem.
2019. aug. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%

Fiúként mondom. Ha egy lány azt mondja egy szerelmes srácnak, hogy legyünk csak barátok. Mindegy hogy mit tesz még hozzá pl nagyon aranyos vagy.

A srác nagy eséllyel otthagy.

Egy részről nem hülye, nem akar folyamatos szenvedést magának.

Meg általában a lány részéről azt jelenti hogy hagyj békén, nem vagy az esetem.

2019. aug. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha legalább barátként, tesaként a közelében van, az már több , jobb mint a semmi.

És lehet, hogy általában úgyvan, de ne általánosítsunk, mert nem mindenki egyforma, nem mindenki érti ugyanazt alatta. :) Tehát nem mindenki címzi ilyen kedves lekoppintásnak, mert lehet, hogy barátként azért barátkozna vele. :)

2019. aug. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vannak olyan lányok akik csak barátkozni akarnak egy fiúval?
2019. aug. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!