Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy beszélgessek vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Deku-kun kérdése:

Hogy beszélgessek vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik ezt ő tudja meg én is tetszek neki. Kb minden nap találkozunk mert egy baráti körben vagyunk és nem tudom hogy beszélgessek vele hogy jobban megismerjen. Persze írni egymással minden nap szoltunk és tök jól is megy csak élőbe valamért nem megy annyira.
2019. aug. 30. 08:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha kölcsönös a szimpátia, és ezt mindketten tudjátok akkor van a "legkönnyebb" dolgotok. Ezek a dolgok azért vannak, mert izgulsz, pedig nincs miért, személyes találkozásnál bármiről beszélhetsz, de tényleg bármiről, ha igaz, hogy te is tetszel neki, inni fogja a szavaid, felteszel neki egy kérdést figyelj minden szavára, mert azzal magabiztosságot biztosítasz neki, majd az általad feltett kérdést felhasználva te is válaszolhatsz rá. Lényeg, hogy a kínos csendet kerüld, ne a minőségi csendet,de ettől sem kell megijedni, mert ahogy telnek a napok az élő beszélgetések után egyre jobban meg fogtok nyílni és minden menni fog, mint a karikacsapás, sőt nem tudom hány éves vagy, de egy tartalmas séta, mozi sokat dobhat rajta. Egy szó, mint száz, ne görcsölj, mert ő sem harap, hanem ő is ugyanannyira akar beszélgetni, mint te. Sok sikert
2019. aug. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne izgulj. Már sínen vagy a kapcsolat felé,mert kölcsönös a tetszés. Szóval a lány már tulajdonképen a "tiéd". Tegyél fel neki kérdést (pl :hogy van) ,utána már jönni fog magától a beszélgetés. Szerintem kérdezd meg,hogy elmenne-e veled sétálni,de akár egy fagyira is meghívhatod.
2019. aug. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor összeül a társaság,próbálj mindig hozzá közel helyezkedni,reagálj az ő megszólalásaira amit utána üzenetben felhozhatsz,hogy ez milyen jó volt..Aztán kifog alakulni szépen.
2019. aug. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!