Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy vegyem fel vele a kapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem fel vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki randira hívott még nyár elején az interneten csak nem tudtunk találkozni mert nem jött össze,ő pedig a családjával elutazott vidékre a nyáron.Viszont most jön a suli és visszajön,de azóta nem beszélgettünk,pedig komolynak tűntek a szándékai.Nem tűnt el teljesen mert a képeimet ugyanúgy likeolja csak nem ír,hónapok óta nem beszéltünk.Barátnője biztosan nincs.

2019. aug. 30. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogyan.

Ha akart volna valamit, már keresett volna. Az pedig ha ráakaszkodsz csak még jobban eltávolodna tőled.

Inkább keress mást!

Sok sikert kívánok, bárhogyan is döntesz! ;)

2019. aug. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Írj rá és kérdezd meg tőle hogy van mostanában :D
2019. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A ráírás nem lenne túl nyomulós? :D
2019. aug. 30. 19:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj nyár eleje nem most volt és azért általában a nyári szünet tartalmas szokott lenni. :)
2019. aug. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Sehogy.

Ha idáig nem keresett,már nem érdekled.

Nincs kifogás.


F

2019. aug. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Aabbgfggfgf ***** válasza:

Én sem szeretek chaten beszélgetni, nem olyan érzés, mint élőben. Van egy lány, aki tetszik, mégsem írtam neki egész nyáron, mert úgy gondolom, hogy élőben sokkal jobb beszélgetni. Lehet, hogy a másik srác is így van, írj neki, szerintem örülni fog.

18/F

2019. aug. 31. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!