Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tényleg szégyen, ha elhívom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szégyen, ha elhívom magamhoz a srácot, és nem akarok szexelni vele?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen ismertem meg, negyedszer fogunk hétfőn találkozni. Szeptember végén lehívtam magamhoz, de beszélgettünk már erről, hogy nem lesz szex. Tudja. És semmi baja vele. Csak akárkinek mesélem a barátaim közül mindenki kinevet, vagy nem hiszi el, hogy ilyen még van. Pedig van.

Szerintetek is hülye vagyok?


2019. szept. 1. 01:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A kibicek véleménye érdekel jobban, vagy a barátod?

Nem is értem, miért kérdezed.

2019. szept. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy csináljátok, ahogy nektek jó. Másnak amúgy sincs semmi köze hozzá.
2019. szept. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Rognar ***** válasza:
Teljesen megertheto es elfogadhato a hozzaallasod.. Ezzel nincs semmi baj.. Viszont, a bevett tarsadalmi normak(jo nagy huyesegek) miatt, ez konnyedennokozhat csalodast/felreertest a masik fel részéről (de mivel ezt o mondta hogy nem problema igy mar targytalan)..
2019. szept. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgas a barátaidra, egyáltalán nem szégyen, sőt... Ez lenne a normális.
2019. szept. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Rognar ***** válasza:

Utolsónak:

.. Azért nem feltétlen' mondanám..

2019. szept. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, van még egy dolog.

A fiúk nagyon türelmesek tudnak lenni, ha haladnak a dolgok.

Nálatok hogy megy?

Többet engedsz neki ma, mint az előző alkalommal?

2019. szept. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5 Miért? Nem olyan régóta ismerik egymást, gondolom csak pár hete, ráadásul mégcsak 3-szor találkoztak ez idő alatt, jóformán alig ismerik még egymást... Ebből szokott lenni a gond sokszor. Együtt vannak 1-2 hónapja, jóformán semmit nem tudnak egymásról, lefekszenek, aztán meg utána persze jön a sírás, a megbánás, hiszti, stb.


A másik meg, nem írta hány évesek. Tegyük fel csak 14 évesek... 14 évesen szexelni? Hova? Értem én, hogy 14 évesen már gáz sokak szerint szűznek lenni, de attól még nem az lesz a normális, hogy ennyi idősen szétteszed a lábadat egy pár hetes kapcsolatban.

2019. szept. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amúgy 18 vagyok :)
2019. szept. 1. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!