Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lehet hogy nem tudok jozanon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy nem tudok jozanon csokolozni?

Figyelt kérdés

Megismertem egy sracot nagyjabol 3 hete egy buliban. Mindketten reszegek voltunk egy picit es csokoloztunk... A lenyeg hogy utana ram irt es azota beszelunk. Elhivott randira, holnap megyunk es elegge stresszelek, mert mar tobbszor celzott ra hogy majd megcsokolna. Viszont az a nagy param, hogy eddig nem volt komolyabb baratom es tudom hogy eleg gaz, de eddig meg csak piasan csokoloztam es nagyon ugy erzem hogy jozanon nem menne.

Hogy mennyire csokolok jol fugghet attol hogy jozan vagyok-e?

Tudom, ez hulyen hangzik de tenyleg felek ettol😂😅😅

Elore is nagyon koszonom a valaszokat! 16/L



2019. szept. 3. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Próbálj megrészegülni a srác jelenlététől :) Még a zene is segít.
2019. szept. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Anyukád büszke lehet a nevelésére.
2019. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. +1 :D
2019. szept. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!