Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Téged már próbáltak így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged már próbáltak így átverni Tinderen?

Figyelt kérdés

Szegeden lakok, fiú vagyok és visszajelölt Tinderen egy lány Miami-ból, írtó szexi fotókkal. Egyből szóba állt velem, angolul írtunk, azt írta turistáskodik itt, 2 napja érkezett.


Aztán amikor találkozni akartam vele, jött a poén. Van egy szex webkamerás weboldala, ahol cam show-kat szokott adni és kért, hogy regisztráljak és szavazzák rá 2 dollárért. Szentül ígérgette, hogy amint megteszem, találkozik velem, LOL! :-)


Amikor szembesítettem vele, hogy kamus és tutira nincs is Szegeden, mindent tagadott és csak ismételgette, hogy higgyek neki, nagyon szeretne látni, csak szavazzak rá.


Már elköszöntem tőle, de még mindig írkál, hogy higgyek neki, ő nem kamuzik, csak szavazzak és talizunk. Nem tudom milyen balfékek veszik be ezt a kamut.


Veletek is történt már ilyen átverés? Gyakran előfordul ez a Tinderen?

Azért kíváncsi lennék, hogy egy amerikai csak miért épp Szegedet adja meg kamus tinder helynek! Még most is azt mutatja, hogy 3 km-re van tőlem. Ennyi palimadarat lehetne szerezni itt Mo-n angol nyelven? Vagy miért nem amerikai városokban próbálkozik?



2019. szept. 4. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Nyilván valaki magyar írt neked angolul. És hidd el, sok kanos kamaszfiúcska van (meg idősebbek is), aki beugrik neki. :)


Próbálkozz magyarokkal beszélgetni legközelebb. Ott is lesz kamu, de kevesebb ilyen jellegű.

2019. szept. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fő kérdésre válaszolva: én ilyennel még nem találkoztam.
2019. szept. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1: Kicsi az esélye, hogy magyar volt!

Elég meggyőző amerikai chat szlenges kifejezéseket, rövidítéseket használt, összeszedetten írt, mint egy igazi amerikai fiatal.

Mellesleg átterelt az instára, ott csetelt velem. Angol nyelvű insta profilja van 2500 követővel. Tutira nem néz ki magyarnak.

2019. szept. 4. 12:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, mert nem tinderezek><

Egyszer próbáltam a Badoo-t de le is töröltem még az nap, mert épp akivel alakulóban volt pont be kedvelt vagy nem tudom hogy kell ezt mondani. És hát én megijedtem:D

2019. szept. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Meccsem is alig van, ha meg írok egy normális bemutatkozást vissza se írnak, ha humorosat vagy a leírásukban adott kérdésre válaszolok akkor se. A Tinder nagyban csak rombolja az önbizalmat, csak hát az életben meg mindig "van vkijük". Arra jöttem rá, hogy nem is olyan rossz egyedül, lehet nem mindenkinek kell pár. Tudom, hogy ez nagyon kétségbeesedten hangzik, de alapvetően jól érzem magam, ha nem foglalkozok ezzel. Akáthányszor megpróbáltam kudarc volt, csak rosszabbul éreztem magam.


Kérdésre, bár részben adódik is: nem.

2019. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!