Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért érzem "tehernek"?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem "tehernek"?

Figyelt kérdés

Van egy fiu akivel már szinte megbeszéltük hogy együtt vagyunk de amikor taliznánk előtte valahogy sose várom és nem vagyok olyan izgatott😔

Nem érzek még iránta semmi komolyat sőt dr valamiért mégis vagyok vele mert hihetetlenül rendes és megértő egyszóval az a tipikus nagyon jó fiú és amellett meg jóbarát is egyben.

Na de ami a probléma hogy nekem ő az első mindenben csókban és párkapcsolatban is és igy megszoktam már milyen igy szingliként talán túlságosan is és ezért van hogy néha ugy vagyok vele hogy jobb lenne egyedül

A taliknal is van hogy mikor meg el sem kezdődött arra gonsolok hogy mikor menjek haza. És nem értem miért mert én kedvelném ezt a fiút mert ő nem ezt érdemli de egyszerűen nincs bennem még semmi:(((

Tudtok nekem tanácsot adni?



2019. szept. 4. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kelt benned vonzalmat, felesleges erőltetni.
2019. szept. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beszélj erről a fiúval, mikor kezdtetek csókolózgatni, összejárogatni? Ha mar jó ideje, akkor probald nagyon finoman, mert nagyon megérintheti, ha csak pár napja vagy hete, konkrétan is kimondhatod, hogy probálkoztad beindítani magadba a vonzalmat, de sajnos nem ment. Vagy valami olyat, hogy neked inkább barátként szimpatikus.
2019. szept. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Írd már le a monogrammod , most eléggé beszartam , mert nemrég jöttem össze egy lánnyal. Akinek én vagyok az első mindenben.

És mindig amikor először meglátom akkor olyan mintha nem is lenne kedve velem lenni, aztán persze elmosolyogja magat amikor közelebb ér. Szoval kérlek ird le a monogrammod privatba vagy nekem mindegy, csak hadd nyugodjak meg.

2019. szept. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen nem vonzódsz hozzá, nem az eseted. Én 3 napja jöttem össze a párommal és egyszerűen imádom őt. Két naponta talizunk és szinte kínzás kivárni. Még nem csókolóztunk de oda vagyunk egymásért.
2019. szept. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szegény 3as.

Amúgy akkor nem értem miért vagy vele. Ha olyannal vagy akit kedvelsz, akkor nincs olyan hogy már megszoktad a szingliséget, főleg már az elején.

2019. szept. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat megfogadom és beszélek velee ezekről végülis a legjobb lesz ha elmondom neki

Jaj kedves 3as nem hinnem h pont te lennél de a monogramom S.L.

2019. szept. 5. 18:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok, köszi hogy leírtad. Egész nap ezen a butaságon agyaltam, hogy mi van ha Ő írta.
2019. szept. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok megint, megtörtént velem ugyan az, amit ide leírtál, ha jól emlékszem egy hónapra rá. Elég fura.
2022. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!