Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Randizás

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Gimis lányok veletek mennyire fordult elő, hogy ismeretlenekkel kezdtetek el snapchaten beszélgetni? Egyáltalán gyakran használjátok még vagy más appokon vagytok inkább? 20F

szept. 5. 12:35  Privát üzenet  

A válaszok

Ezeket az oldalakat nem arra használom, hogy ismeretleneknek írjak.

18/L

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont szept. 5. 14:13 Privát üzenet
Bár, én most kezdem az egyetemet, de a volt osztálytársaim 12.-ben már nem használtak ilyeneket. Én pedig soha. :) Egyébként, ha használnék ilyet, nem kommunikálnék idegenekkel, de fb-on sem.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont szept. 5. 15:02 Privát üzenet

Nekem van egy par ismerosom aki igy szerzett baratokat..

Szep lassan elkezd kuldeni neki csak ilyen napi snapelet :tuzet es aztan ha masik folytatja akk egyre tobbet , tobb dologrol majd reagalnak egymasnak a dolgokra es vegil elkezdenek beszelgetni majd talalkozot beszelnek meg.

Bar mostanaban kezd elavulni a snap es inkabb insta lesz menobb

Szerintem mostanaban ez volt az egyik legkonnyebb ismerkedos ut es nem olyan gaz mint amikor fb n random rairsz valakire.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont szept. 5. 16:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fiúk! Miért használjátok ki a lányokat?
Lányok, ti a telefont mire használjátok?
Lányok. Ti melyik társkeresőoldalt használjátok a leginkább?
Lányok Ti használjátok a társkereső oldalakat ahol fent vagyokt?
Fiúk! Ha van egy lány aki tetszik minden esetben bejelölitek facebookon akkor is ha nem nagyon használjátok?
Lányok mire használjátok a snapchatet és a tindert?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!