Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Gimis lányok veletek mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimis lányok veletek mennyire fordult elő, hogy ismeretlenekkel kezdtetek el snapchaten beszélgetni? Egyáltalán gyakran használjátok még vagy más appokon vagytok inkább? 20F

Figyelt kérdés
2019. szept. 5. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezeket az oldalakat nem arra használom, hogy ismeretleneknek írjak.


18/L

2019. szept. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bár, én most kezdem az egyetemet, de a volt osztálytársaim 12.-ben már nem használtak ilyeneket. Én pedig soha. :) Egyébként, ha használnék ilyet, nem kommunikálnék idegenekkel, de fb-on sem.
2019. szept. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem van egy par ismerosom aki igy szerzett baratokat..

Szep lassan elkezd kuldeni neki csak ilyen napi snapelet :tuzet es aztan ha masik folytatja akk egyre tobbet , tobb dologrol majd reagalnak egymasnak a dolgokra es vegil elkezdenek beszelgetni majd talalkozot beszelnek meg.


Bar mostanaban kezd elavulni a snap es inkabb insta lesz menobb

Szerintem mostanaban ez volt az egyik legkonnyebb ismerkedos ut es nem olyan gaz mint amikor fb n random rairsz valakire.

2019. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!