Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne tennem ez ügy érdekében?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ez ügy érdekében?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomban. És nagyon szimpatikus,meg volt mikor észre veszem a szemem sarkából hogy néz pár másod percig. És nem kevésszer van ilyen. Ha érezne is valamit,akkor várjak?Vagy írjak neki?próbáljak meg beszélgetni vele többet?Nem tudom mit kéne tennem.

2019. szept. 6. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele beszélgetni. Inkább élőben mert akkor jobban látod hogy mennyire vevő arra hogy veled beszélgessen.
2019. szept. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hagyjátok rá ezt a nézős fhaszságot. Kiszemeltemmel vagy 10x szemeztunk es volt meg egysmas de aztán nagyot estem.

Szerintem engedd el nem jelent semmit.

2019. szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!