Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez a tipikus esete, amikor a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a tipikus esete, amikor a népszerű srác csak barátnak tekint?

Figyelt kérdés
Van egy népszerű srác, akiért sok lány odavan. Most épp egy ilyen barbi baba csajszival mozog,az a csaj folyton vinnyog. Velem jóban van a srác, mindig érdekli,h mi van velem, aggódik értem, ha rossz kedvem van, fel akar vidítani. Mondta, hogy a legtöbb lány mindenen megsértődik, de én meg nem ilyen vagyok, nem csoda,h a fiúkkal jövök ki jobban,meg milyen jó,h velem ilyen lazán ellehet dumálni bármiről. Meg hogy én nem érdekből vagyok jóban vele...Miért mond nekem ilyeneket, miközben a cicababákkal mászkál? Azokra tekint nőként, én meg csak egy barát vagyok?
2019. szept. 7. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Igen.
2019. szept. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Liza12007 válasza:
Szia! Én is hasonló helyzetben voltam... Nem! Valami különlegeset érezhet... Lehet hogy néha egy barátság, sött, biztos hogy tovább tart mint egy kis szerelem! De adok egy tippet adj neki jeleket! Én is így jöttem össze valakivel... Próbálkozzon! Ha nem sikerül akkor tudd mindig, hogy nála van jobb is!😉
2019. szept. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!