Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, nektek bejön ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejön ez?

Figyelt kérdés

Arra gondolok mikor egy lánynak színesebb haja van, (mármint ilyen lila, kék, rózsaszín) legjobb barátnőm nagyon fel tőle hogy uuh így majd senkinek se jön be,pedig nagyon kiprobalna szoval itt szeretném megkérdezni hogy ez ugye nem igaz? Mert am sokaktol hallom hogy jaaj csak a szőke csak a barna, de tényleg ilyen nagy baj lenne vele? Viszont hallottam olyat is, (ezt kevesebbet) hogy menonek gondolják

Egyébként barátnőm gyönyörű lány sose volt gondja a fiúkkal és jól is allna neki.

Egyáltalán Nem is ez a tipik insta ribi, aranyszive van, kicsit felenk, nehezen nyílik meg, pozitív és olyan mintha rózsaszínben látná a világot (nem ilyen bugyuta és túl naiv értelemben gondolom) szoval az a lényeg hogy fiúk tényleg ennyire számítana ez?


2019. szept. 8. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Nekem semmi problémám nincs ha egy lány befesti a haját. Van akit még dögösebbé is tesz. 18/F
2019. szept. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszene,sajnos még nem volt kapcsolatom ilyen színes egyéniséggel.. F
2019. szept. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nagyon bejön az ilyen haj :3
2019. szept. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Személy szerint a szőkét nem csipázom, de kék, rózsaszín.. az ahhw:3, mellé fekete ruha és megkérem a kezét is :'D


20/f

2019. szept. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be. Maximum ha 2 dominánsabb szín van és hozzáértő csinálja meg. Na akkor az akár tetszetős is tud lenni!:)

19/f.

2019. szept. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, ha valaki egyedi és nem tucat. Ez is hozzátartozik az egyediséghez, szóval igen.
2019. szept. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6. Ezzel az a baj hogy szinte minden dolog jól áll 1 valakinek, és ha valakin jól néz ki valami, akkor majmolják, így tucat lesz idővel.
2019. szept. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek:) aranyosak vagytok, ezzel sikerült megnyugtatnom.😂
2019. szept. 9. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!