Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Randizás

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szerintetek ezt hülyeség tisztázni egy fiúval randi előtt?

Sokat beszélgettünk csak néha írt olyan pasis perverz dolgokat ezért megkérdeztem tőle hogy mit szeretne tőlem egy egyéjszakás kalandot vagy tényleg szeret/kedvel csak hogy tudjam mire legyek felkészülve mert az egyejszakasokat nem szeretem és olyanba nem mennék bele.jo persze nem akartam ajtostol a házba rontani de azért szeretem ha egy fiú tényleg megmondja mik a szandekai

Keress kérdéseket hasonló témában: 19/L

szept. 9. 21:35  Privát üzenet  

A válasz
Akkor itt mi lenne a kérdés hogy ha megkérdezted tőle? Ha az hogy tisztázni kell-e az ilyet akkor a válaszom igen.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont szept. 9. 21:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Randi vagy nem randi?
Van egy lány, akire ráírtam kb egy hónapja. Szerintetek ő is szeretne jobban megismerni?
Miért érzem "tehernek"?
Hol lehetnénk kettesben?
Lehet hogy nem tudok jozanon csokolozni?
Na most mi van? Hogy kéne tisztázni?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!