Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ezt hülyeség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt hülyeség tisztázni egy fiúval randi előtt?

Figyelt kérdés
Sokat beszélgettünk csak néha írt olyan pasis perverz dolgokat ezért megkérdeztem tőle hogy mit szeretne tőlem egy egyéjszakás kalandot vagy tényleg szeret/kedvel csak hogy tudjam mire legyek felkészülve mert az egyejszakasokat nem szeretem és olyanba nem mennék bele.jo persze nem akartam ajtostol a házba rontani de azért szeretem ha egy fiú tényleg megmondja mik a szandekai

2019. szept. 9. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:
84%
Akkor itt mi lenne a kérdés hogy ha megkérdezted tőle? Ha az hogy tisztázni kell-e az ilyet akkor a válaszom igen.
2019. szept. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!