Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A lánynak vagy a fiúnak kell...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lánynak vagy a fiúnak kell kezdeményeznie a puszit, ölelést, csókot? Honnan lehet tudni minek mikor jött el az ideje?

Figyelt kérdés

Már a 2. randin vagyok túl, de ezek közül még egyik sem jött össze. Érintkezés volt mindkét részről már sok, de szerintem lassan a puszinak is jönnie kell.


Segítőkész emberektől privátot is elfogadok :)

16/F



2019. szept. 23. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Ez jön magától ! Ki kell várni ! 23/F

Amugy elég korán kezded ezt a randizás dolgot .. nálam eddig még sehol semmi..

2019. szept. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Hát alapvetően elsőre jobb ha a fiú kezdeményez, határozottságot is sugall meg szerintem így van rendjén. Nálam az első randin már volt ölelés, homlokpuszi. A másodikon szájrapuszi a harmadikon meg már csók is.
2019. szept. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk lány létemre én kezdeményeztem a harmadik randin. Nekem első csók volt, neki nem. Ő magától nem tudta, én mikor akarom így besegítettem egy kicsit :)

16/L

2019. szept. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szerintem a lányok többsége elvárja hogy a fiú kezdeményezzen. Figyeld meg! Ha gyakran néz a szádra vagy harapdálja a száját akkor szerintem már várja azt a csókot és nem mer kezdeményezni de azt is mondják hogy nézd meg a szemét mert ha tág a pupillája valószinüleg vonzódik hozzád. Ja meg ha volt második randi akkor biztos tetszett neki az első és lesz még bőven :) De ha nem akarsz olyan gyorsan haladni a kövi talikor öleld meg és adj egy puszit akár a homlokára.
2019. szept. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Általában a fiú irányít, ő kezdeményez, de ma már nem ritka a fordítottja sem. Szerintem ez is helytálló, hiszen változtak az idők és a szokások, meg az illem is.

Hogy melyiknek mikor van az ideje, azt megérzed. Ha a lány még nem akarja a puszit (miért is ne akarná, hiszen azért randizik?!), akkor finoma úgyis elfordítja az arcát, száját. Ne vedd sértésnek, de még definitív visszautasításnak se! Majd lesz másik randi is...

2019. szept. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!