Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tegyem csodássá a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem csodássá a lány legelső randiját? Jöhetnek ötletek vagy boldog emlékek az első randiról, nekem minden segít! 17F (16L)

Figyelt kérdés

2019. szept. 26. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az első randi laza legyen,ne ilyen bulis izé. Vidd el fagyizni,vagy cukrászdába,utána menjetek el sétálni. Egyelőre ennyi elég. Majd a 3. randi lehet egy kicsit komolyabb.
2019. szept. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Lazán sétáljatok, ismerkedjetek, figyeljetek egymásra, dicsérd meg, ami tetszik, haját, ruháját, beszélgessetek, ami jön téma, nem kell erre forgatókönyvvel készülni, a spontaneitásban rejtőzik a csoda. Az segítség lehet neked, hogy tudd, ő is nagyon-nagyon szorong és fél, hogy nem lesz elég szép és jó.
2019. szept. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bfghj válasza:
100%

Kerlek csak etterembe ne vidd! Olyan helyre menjetek ahol tenyleg magatok lehettek. Erre egy park is kiraly vagy barmi, ahol nincs eros etikett


21L

2019. szept. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Van 2 személyes szabaduló szoba, ami szerintem nagyon ötletes és tuti emlékezetes lesz majd a lánynak!
2019. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Valaki még ötlet?
2019. szept. 27. 20:45
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Soha ne vidd moziba, vagy étterembe az első randin, az még odébb van.


Szerintem ilyenkor az ismerkedésről és az egymásra való hangolódásról kell szólnia egy randinak.

Mikor találkoztok, dícsérd meg, milyen szép a ruhája, milyen csinos,kérdezd meg hogy új-e? Hagyd kibontakozni magáról, mert akkor feloldódik és beszélni fog ezerrel, ami mindig jobb, mint egymás mellett sétálni teljes csendben, mert abból nem lesz semmi.

Akár vehetsz neki egy tábla csokit, ha úgy látod. Pl ha vékony az alkata add úgy oda, hogy szerintem bőven megengedheted magadnak, olyan kis sovány vagy. Ez nagyon aranyos gesztus, ettől nem lesz számára se kínos a helyzet.

Aztán, ha megvolt ez a pár perces egy helyben állás, mint ahogyan felettem írták, kezdjetek sétálni, tehát olyan helyet kell választanod, ami bővelkedik látvánnyal. Egy park, tele virágokkal, és árusokkal, egy szép szökőkúttal, tele emberekkel megfelelő, lesz téma.

Ha nem is fázik, azért aranyos gesztus megkérdezni, hogy nem fázik-e? (vihetsz egy kardigánt vagy sálat plusszba hátha kell) és ha a tárcátok engedi és jó az idő, a séta után fagyizzatok, vagy üljetek be egy mekibe, vagy ami ott akad. A lényeg, hogy ne ilyen kiszolgálos kajáldába üljetek! De ha szeretsz a konyhában mozogni, akkor piknikezhettek is, ha az idő is jó rá.


Azután a szabadulószoba se rossz ötlet, de én akár állatkertbe is elvinném.

Vagy akár egy színházba, koncertre, attól függ, mit szeret, milyen a habitusa.

Szóval laza szervezés nem árt, de a sponteneitás is fontos! Szóval hajrá! :)

19/L

2019. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első randi az ismerkedésről szól, de nem mindegy pl. h. már korábban is ismertetek egymást (évfolyamtárs, osztálytárs, szomszéd, haver húga, stb.) v. nem (nagyon) tudtok egymásról semmit. Nyilván randizni más szitu, mint pl. a suliban a folyosón összefutni, ezért valószínűleg mindketten izgulni fogtok.

A mozi, színház, múzeum, koncert azért nem az igazi, mert nem tudtok beszélgetni. Gondolom, elegánsabb étterembe egyébként sem mennétek, de kisebb vendéglő/ bisztró/ büfé/ kajálda nem lehet rossz alternatívája a parkban való andalgásnak - főleg, ha a séta az időjárás miatt nem kivitelezhető (eső, erős szél).

Ha parkba, tópártra, Margit-szigetre mentek, szerintem is szuper ötlet a piknik, de előtte említsd meg neki, h. lazább, kényelmesebb ruhát vegyen fel. (Szűk, szoknyában, világos, gyűrődős, selyem holmiban eléggé kellemetlen, ill. nem praktikus fűben ülni.) Értékelni fogja, h. figyelmes vagy és, h. egy-két lépéssel előre tudsz gondolkodni.

2019. szept. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csodássá egyébként úgy teheted, hogy kedves, előzékeny/ udvarias/ lovagias, nyitott, érdeklődő, pozitív, mosolygós, ha szükséges támogató vagy.
2019. szept. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!