Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elhívhatom mindjárt randira?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívhatom mindjárt randira?

Figyelt kérdés

Régebben megismertem egy lányt, mert együtt játszottunk a városi zenekarban, és akkor megtetszett. Kb 3 éve láttam utoljára. Nem is nagyon beszéltünk, talán csak köszönőviszonyban voltunk. Pár napja eszembe jutott, hogy régebben tetszett nekem, és gondoltam, hogy elhívnám randira.

Az lenne a kérdésem, hogy jó ötlet, ha mindjárt elhívom?

Sajnos csak messengeren tudnám ezt megtenni, mert nem találkozunk. Egy városban lakunk.

Nem tudom, hogy még milyen információt lenne szükséges leírnom, úgyhogy ennyi lenne a kérdésem. Ha valami nem tiszta, kérlek jelezzétek.

A lány 16 éves, én 18.

Csak normális válaszokat légyszi! Előre is köszönöm!



2019. szept. 30. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

10-ből 10 lány visszautasítana,ha x év szünet után rögtön randira hívnád.

Előtte beszélgessetek pár hetet,már ha vevő rá. Nem értem,hová sietsz.

2019. szept. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1.!


:D eszembe jutott, hogy pár éve tetszett, úgyhogy elhívvom randira?? ez mi??

2019. szept. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne!

Előbb mindenképp közeledj felé,ne egyből egy randival sokkold le.

2019. szept. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És igen ahogy a többiek mondták

, előtte beszélgess vele és esetleg valami rendezvényre , vagy akárhova ahol nem csak ti ketten vagytok, hívd meg. Mert hogyha egyből azzal indítassz hogy elhívod valahova és ti lesztek ketten akkor azt nagy valószínűséggel el fogja utasítani

2019. szept. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!